NOVATV Istraga Street raceri

NOVATV Istraga Street raceri

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nema veze, ak ga nisu snimili kako se trka pri velikoj brzini, mislim da ne mogu tu nista :)

Solidna reportaza, mada nisam gledao od samog pocetka...
 
ja se ukljucih u pola 9 c c c odo sad trazit po netu emisiju da pogledam ako neko ima link nek zalijepi u slucaju da ne nadjem...
 
evo ja sad trazio izgleda da jos nije izasla ova epizoda na netu ima od prosle sedmice znaci vjerovatno bi sutra mogla biti i ova odes na gugl ukucas nova tv i napise ti odma istraga...
 

IGY

Član
sta svi nesto pisete
trebali bi i mi isto ovako neku TV smotati da napravimo emisijiu i trazimo za stazu
svaka im cast
emisija ko emisija nije nesto spec ali poruka vlastima je i vise nego ocita
 
Član
dobra ideja. a tv kuce jedva cekaju za nekim besplatnim programom... jos pogotovo ako je nesto sto bi moglo privuci gledaoce. treba se organizovat, napisat neko pismo nekoj tv kuci, sa ponudom da snime tako nesto, cisto sumnjam da bi odbili...
 
Posto je u Bosni manji broj koji to rade kako treba, a veci broj koji dzidzaju samo hehe, nazalost je tako, al' dobro bi se uklopili zajedno sa Nadreality show hahha
 
Član
Da i nama je pista prijeko potrebna, ak ne za SR, onda neka mala kruzna. Recimo onaj BIHAMK-ov poligon koji se sad ne koristi, mogao bi dobro posluziti za te svrhe. Samo da se doradi par detalja tamo, stave mjerni instrumenti i vozi na vrijeme ko hoce... :)
 
Član
IGY je napisao(la):
sta svi nesto pisete
trebali bi i mi isto ovako neku TV smotati da napravimo emisijiu i trazimo za stazu
svaka im cast
emisija ko emisija nije nesto spec ali poruka vlastima je i vise nego ocita
da mi se skupimo svi koliko god nas ima i radimo nerede na Banskin dvorima nebi nan dali stazu
naša država na podržava ovo niti malo, ovo je ja mislin bilo proforme da se eto obruka streetracere da su glavne kamikaze i ubojice na cestama

stoga konje pod haubu gas pod nogu i što dalje od plavih bljeskalica, to je naša staza
 
Član
Evo za one koje nisu gledali;)
http://www.autoclips.net/en/videos/C/compilation/tv-shows?fA7e2d41cF2

Pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top