NOVATV Istraga Street raceri

NOVATV Istraga Street raceri

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
trizex je napisao(la):
@addo nesto sve mislim da je Mladen pravio zajebanciju, imas pjesmu od Azre - Uzas je moja furka ;)

@zdravo duja je garant Low Life, nema druge :)

OK, mozda sam pogresno protumacio! Sorry!
 
Član
Reporter Igor Kolovrat svake subote u posljednjih mjesec dana družio se sa street racerima ubacivši se u tajnoviti svijet ilegalnih natjecanja po ulicama metropole. Nabavio je Dodge Viper s 400 konjskih snaga i za potrebe priloga utrkivao se sa zagrebačkim 'night riderima'. Street raceri su svjesni da to što rade nije po zakonu, ali se opravdavaju nepostojanjem piste na kojoj bi mogli kanalizirati strast za brzinom. Kolovrat planira montirati i dokumentarni film radnog naslova 'Brzi i žestoki na hrvatski način'.

eto sta pise na njihovoj stranici o ovoj emisiji
 
Član
Chuza je napisao(la):
Reporter Igor Kolovrat svake subote u posljednjih mjesec dana družio se sa street racerima ubacivši se u tajnoviti svijet ilegalnih natjecanja po ulicama metropole. Nabavio je Dodge Viper s 400 konjskih snaga i za potrebe priloga utrkivao se sa zagrebačkim 'night riderima'. Street raceri su svjesni da to što rade nije po zakonu, ali se opravdavaju nepostojanjem piste na kojoj bi mogli kanalizirati strast za brzinom. Kolovrat planira montirati i dokumentarni film radnog naslova 'Brzi i žestoki na hrvatski način'.

eto sta pise na njihovoj stranici o ovoj emisiji



neznam oceli pusti u kadar kako ih je namazo moj jedan poznanik sa vr6 turbo

ako je to ta nekakav crveni je bijo

pozzzzz moram to gledet
 
N

nenad

Upravo tako. A najsmjesniji dio je kako su ljudima "zamutili" lice, da ih svako moze prepoznati :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top