NOVATV Istraga Street raceri

NOVATV Istraga Street raceri

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dakle,na novoj TV ,emisija Istraga sljedeci cetvrtak,oko pola 9,10 pogledajte na webu imate emisiju o street racerima u hrvatskoj.. pa koga interesuje nek prati pozz
 
Član
eto konačno se sitili neki da nas i snim,e a ne da sami sebe snimamo pa stavljamo na forume i youtube

hvala državi, sad smo legalno na tv-u
 
Član
Nedavno sam gledao Sanjinu emisiju na RTL tema streat racing i bili su raceri gosti bilo je cool
 
Član
u glavnoj ulozi je duja R32 i seat ibiza 1.8t cipano do bola
evo i slikica

[attachment=7396]
 
Član
@addo nesto sve mislim da je Mladen pravio zajebanciju, imas pjesmu od Azre - Uzas je moja furka ;)

@zdravo duja je garant Low Life, nema druge :)
 
Član
trizex je napisao(la):
@addo nesto sve mislim da je Mladen pravio zajebanciju, imas pjesmu od Azre - Uzas je moja furka ;)

@zdravo duja je garant Low Life, nema druge :)

da da da LOW LIFE  sinke je zakon

car na cesti


jer ta duja nije slagana za rejs stajling ili nesto trece nego je slagana bas za njega s njom ie u trgovinu na poso kod bile i naravno u marak
 
Član
MLaden je napisao(la):
Užas Vam je furka :)

ha staces nama je dobra ako se tebi nesvidja sta ti ja mogu

mozda je meni tvoja uzas

100 ljudi 100 cudi

imamo besne pile i trazimo zrtve kod bile
svi smo mi cipani
nemamo cure pa sredjujemo aute
vratite nam mobikrog

VWozdraVW
 
Član
najvjerojatnije će kao i uvjek reć da se mlađarija od 20-tak godina utrkuje po cestama, izvodi opasne manevre u nesigurnim autima, da su to sve pobrali sa filmova i da misle da su netko i nešto samo zato jer su prošli 160 nekom avenijom, obično u tavim emisijama bude ovakav govor. Al ovo je ipak istraga, moglo bi bit interesantno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top