NOVA VOZILICA AUDI A3 2.0 TDI S-line by ZEKO_na_BaterijE update str.55/56

NOVA VOZILICA AUDI A3 2.0 TDI S-line by ZEKO_na_BaterijE update str.55/56

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI POSTAVLJENA NOVA KARAMBOLKA R32 update 20 strana by ZEKO_na_BaterijE

Dobro se penjes po trotoarima..:D ..Nisi me skontao neku noc ocigledno ..Cetvorka je top ..Felge su moje abd ..haha :Djel dogovoreno :D
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI POSTAVLJENA NOVA KARAMBOLKA R32 update 20 strana by ZEKO_na_BaterijE

mirzaa3 je napisao(la):
Dobro se penjes po trotoarima..:D ..Nisi me skontao neku noc ocigledno ..Cetvorka je top ..Felge su moje abd ..haha :Djel dogovoreno :D

hehehe dobro dobro njezno i polaHko :)))) a nisam te skontaoooo bgm :))) ne znam dje :))) Hvala :) hehehehe dogovoreno :p ako das para dobrih :D hehehe mada me vec dvojica kume da prodam :)))
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI POSTAVLJENA NOVA KARAMBOLKA R32 update 20 strana by ZEKO_na_BaterijE

ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
mirzaa3 je napisao(la):
Dobro se penjes po trotoarima..:D ..Nisi me skontao neku noc ocigledno ..Cetvorka je top ..Felge su moje abd ..haha :Djel dogovoreno :D

hehehe dobro dobro njezno i polaHko :)))) a nisam te skontaoooo bgm :))) ne znam dje :))) Hvala :) hehehehe dogovoreno :p ako das para dobrih :D hehehe mada me vec dvojica kume da prodam :)))

Kod konzuma na mokusnicama ides kroz prolaz :D Daj ba kakve dobre pare :D :p
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI POSTAVLJENA NOVA KARAMBOLKA R32 update 20 strana by ZEKO_na_BaterijE

mirzaa3 je napisao(la):
ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
mirzaa3 je napisao(la):
Dobro se penjes po trotoarima..:D ..Nisi me skontao neku noc ocigledno ..Cetvorka je top ..Felge su moje abd ..haha :Djel dogovoreno :D

hehehe dobro dobro njezno i polaHko :)))) a nisam te skontaoooo bgm :))) ne znam dje :))) Hvala :) hehehehe dogovoreno :p ako das para dobrih :D hehehe mada me vec dvojica kume da prodam :)))

Kod konzuma na mokusnicama ides kroz prolaz :D Daj ba kakve dobre pare :D :p

ne odgovaraju ti sad felge,naljepio vw amblem na njih :p :lol:
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI POSTAVLJENA NOVA KARAMBOLKA R32 update 20 strana by ZEKO_na_BaterijE

Steta sto neces zadrzati karambolku,a extra bi mu cucala al eto ti bolje znas,inace je beton!!!!!!!!






_______________
Seat Ibiza 1.9 TDI
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI POSTAVLJENA NOVA KARAMBOLKA R32 update 20 strana by ZEKO_na_BaterijE

a dobro, ak bi stavio branik, mislim da bi onda kacio na mokama, ne bi se mogao vise ispred dolcevite parkirat :D cak ni ja ne mogu gore da se popnem :lol:
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI POSTAVLJENA NOVA KARAMBOLKA R32 update 20 strana by ZEKO_na_BaterijE

mirza hehehehe moguce je mogucee :)) svukudam se provlacim hehehehe ja kako nego dobre pare :p mos' ti ima se moze se := hehehe

shelby hehehe lahko se ono odljepi :)) cas posla :p

aldine karambolka jes da je dobra al stvarno je preniska' jos sad ljeto volim se u shumarke zavlacit vjeruj mi tolko je niska ne mogu ni na trotuar' :D a kamoli negdje drugo :))

Limpi hehehe to pogotovoo :))) a sto mi to treba :p hehehehe

joj funky jucer sam se cijeli dan vozo :) potrosi 20 km hahahha ja ne cujem kad nek svira ja sebi navijem muziku zatvorim se :) i polako :p hehehe nisam mozda obraco paznju halali mi prijatelju :)))

inace sad sam PRESO u TAXISTE :) hehehehe a ovaj i odlucio sam da ukinem rore sa sredine' pocele mi vadit zivce :D tako da cu ih odrezat i bice bez rora :D hehehe
03132011004.jpg

03132011005.jpg
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI CRNI TAXI :) update 22 strana by ZEKO_na_BaterijE

sta ima taxi, moze voznja jedna:icon_smile:
hos doc u moj kraj uskoro:icon_confused:
znas o cemu ti pricam:icon_smile:
skini zmigavce bem ga, nemoj se zezat:cool::cool::cool:
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI CRNI TAXI :) update 22 strana by ZEKO_na_BaterijE

A joj sto mu ruzno stoji to taxi, ali rado bih se provozao :icon_biggrin: Da li mislis da ces zaradjivati dovoljno da ga napojis gorivom :icon_question:
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI CRNI TAXI :) update 22 strana by ZEKO_na_BaterijE

ArminM je napisao(la):
sta ima taxi, moze voznja jedna:icon_smile:
hos doc u moj kraj uskoro:icon_confused:
znas o cemu ti pricam:icon_smile:
skini zmigavce bem ga, nemoj se zezat:cool::cool::cool:

moze 2 km probna :) hehehehehe
e pa ne znam vidjet cemo ako sta bude bices blagovremeno obavjesten :D hehehe suti jedan sam unistio' priblijedio mi od sekundarnog ljepila hehehehe :D

dellas hehehe ovaj samo nocne radi :p hehehehe definitivno nece moc zaradivat' :D zato i nece na taxi :D heheheh al voznja moze uvjek :))) Hvala na komentaru
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI CRNI TAXI :) update 22 strana by ZEKO_na_BaterijE

drug raspitao se ja danas malo. auto ko auto uredan
izgleda da je vec imao problema sa diznama, kolko sam mogao nacut bio je u servisu i promijenjene su dizne. Maloprije cujem od jarana da su mijenjali oni za Boru, sad ti ne znam jel to istina, nisam se cuo sa ovim drugom s kojim si se ti dogovarao, vjerujem da te obavijestio vec ako je mijenjao:icon_confused:
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI CRNI TAXI :) update 22 strana by ZEKO_na_BaterijE

ArminM je napisao(la):
drug raspitao se ja danas malo. auto ko auto uredan
izgleda da je vec imao problema sa diznama, kolko sam mogao nacut bio je u servisu i promijenjene su dizne. Maloprije cujem od jarana da su mijenjali oni za Boru, sad ti ne znam jel to istina, nisam se cuo sa ovim drugom s kojim si se ti dogovarao, vjerujem da te obavijestio vec ako je mijenjao:icon_confused:

hehehee dobro kolega moj zahvaljujem na suradnji :D hehehe
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI CRNI TAXI :) update 22 strana by ZEKO_na_BaterijE

ako sta opet bude trebalo znas gdje ces me nac:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top