NOVA VOZILICA AUDI A3 2.0 TDI S-line by ZEKO_na_BaterijE update str.55/56

NOVA VOZILICA AUDI A3 2.0 TDI S-line by ZEKO_na_BaterijE update str.55/56

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: GOLF IV 1.9 TDI POSTAVLJENA NOVA KARAMBOLKA R32 update 20 strana by ZEKO_na_BaterijE

ako si raspolozen za zamjenu, imam dva high excursion woofera,, mogu na zadnju policu,,
ako hoces javi se na pm, pozz;)
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI POSTAVLJENA NOVA KARAMBOLKA R32 update 20 strana by ZEKO_na_BaterijE

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ako si raspolozen za zamjenu, imam dva high excursion woofera,, mogu na zadnju policu,,
ako hoces javi se na pm, pozz;)

bucky brate treba mi malo para :) hehehe istrosio sam se :p ne bih sad za sad zamjene' al ako nadjem musteriju sebi za to .. onda cemo se cuti .naravno :);)
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI POSTAVLJENA NOVA KARAMBOLKA R32 update 20 strana by ZEKO_na_BaterijE

zeko brate ajd prodaj felge:icon_biggrin:
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI POSTAVLJENA NOVA KARAMBOLKA R32 update 20 strana by ZEKO_na_BaterijE

super izgleda, opasno pravo :cool: ;)
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI POSTAVLJENA NOVA KARAMBOLKA R32 update 20 strana by ZEKO_na_BaterijE

uh cetvorka je sila braco,sad si kao hobotnica...pustas trag za sobom kada im bjezis, da te nemogu uloviti :lol:


de mi reci jel imas onaj lip na prednjoj karambolci sto je bio na bori onoj predhodnoj,znam da si nesto pisao da zelis skinuti lip,jel to taj???i imal se gdje nabaviti ,imao si taj lip i na onoj tdi 130Ks sivoj cetvorci(sto ti je na avataru),bas prije par dana mi je bila pred kucom ,kupio je neki lik iz lukavca,ali sam tek skontao da je bila tvoja kad je vec otisao.....


nek te sluzi dobro i da te samo dobrim raduje....

PS: poznata mi karambolka i farovi?!?!?!
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI POSTAVLJENA NOVA KARAMBOLKA R32 update 20 strana by ZEKO_na_BaterijE

djes bio prije da ti skinem lip ... ebes lip :) eh sad ne znam dje ima nabavit' jedino vidjet na piku da nema ko da prodaje..... kao na bori i na golfu al onaj golf je 150 KS ARL motor bio :) 4motion :) jest jest lik iz lukavice :) heheh pa poznato ti jer je isto :p hehe a farove sam nove kupio a karambolku od nekog lika iz sarajeva' ... al necu preniska to bi ja polomio volim se ja penjati po trotuarima :D hehehehe

hvala ti najljepsa naravno pustam TRAG da me ne vide u kojem sam smjeru pobjego hahahahah :p pratio sam te... bora je potamam :)))) pravooo:icon_smile:
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI POSTAVLJENA NOVA KARAMBOLKA R32 update 20 strana by ZEKO_na_BaterijE

brz chumurash :D
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI POSTAVLJENA NOVA KARAMBOLKA R32 update 20 strana by ZEKO_na_BaterijE

uh edooo jasta negoo :))
11032011037.jpg
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI POSTAVLJENA NOVA KARAMBOLKA R32 update 20 strana by ZEKO_na_BaterijE

ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
djes bio prije da ti skinem lip ... ebes lip :) eh sad ne znam dje ima nabavit' jedino vidjet na piku da nema ko da prodaje..... kao na bori i na golfu al onaj golf je 150 KS ARL motor bio :) 4motion :) jest jest lik iz lukavice :) heheh pa poznato ti jer je isto :p hehe a farove sam nove kupio a karambolku od nekog lika iz sarajeva' ... al necu preniska to bi ja polomio volim se ja penjati po trotuarima :D hehehehe

hvala ti najljepsa naravno pustam TRAG da me ne vide u kojem sam smjeru pobjego hahahahah :p pratio sam te... bora je potamam :)))) pravooo:icon_smile:

ako naleti lip javni,hehe

kad god sjedes za volan,sjeti se da imas legendu SR scene pod guzicom :lol:
ma sila je ,sve mu stoji idealno,felge su mi te tvoje tiha patnja:cool:
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI POSTAVLJENA NOVA KARAMBOLKA R32 update 20 strana by ZEKO_na_BaterijE

nermin suljagic je napisao(la):
ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
djes bio prije da ti skinem lip ... ebes lip :) eh sad ne znam dje ima nabavit' jedino vidjet na piku da nema ko da prodaje..... kao na bori i na golfu al onaj golf je 150 KS ARL motor bio :) 4motion :) jest jest lik iz lukavice :) heheh pa poznato ti jer je isto :p hehe a farove sam nove kupio a karambolku od nekog lika iz sarajeva' ... al necu preniska to bi ja polomio volim se ja penjati po trotuarima :D hehehehe

hvala ti najljepsa naravno pustam TRAG da me ne vide u kojem sam smjeru pobjego hahahahah :p pratio sam te... bora je potamam :)))) pravooo:icon_smile:

ako naleti lip javni,hehe

kad god sjedes za volan,sjeti se da imas legendu SR scene pod guzicom :lol:
ma sila je ,sve mu stoji idealno,felge su mi te tvoje tiha patnja:cool:

hehe ochem care moj ako sta zmignem javnem ti ....

hehehe HVALA PUNOOO :)))) :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI POSTAVLJENA NOVA KARAMBOLKA R32 update 20 strana by ZEKO_na_BaterijE

kao phantom...mocno izgleda..a felgice su uhhh
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI POSTAVLJENA NOVA KARAMBOLKA R32 update 20 strana by ZEKO_na_BaterijE

care zadrzi ovo kod sebe, i uzivaj. ne prodaju zadugo jos ;)
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI POSTAVLJENA NOVA KARAMBOLKA R32 update 20 strana by ZEKO_na_BaterijE

pukim-e hehehe hvala na komentaru prijatelju moj ...

death care moj pa vidjecemo polako nidje mi se ne zuri :) golf je po mjeri :)) hvala ti na komentaru
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI POSTAVLJENA NOVA KARAMBOLKA R32 update 20 strana by ZEKO_na_BaterijE

odlicna je brate, svaka ti dala, sta pozelis
pa podijelio samnom ako Bog da:cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top