Nova reklama za Audi A8

Nova reklama za Audi A8

Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Mercedes KRS:lol::lol::lol::lol::lol:! Al se slatko nasmijah na rano jutro:)! Kad vec spominjes Mercedes prooogooolaj malo, pa ces vidjet sta je Mercedes, ocigledno si slabo informisan! A sto se tice Audija, nemam nista protiv, cak naprotiv svidja mi se pravo, linija, dizajn, ali za mene postoji samo jedan Audi i to u vise dimenzija, hoces 2,3,4,5,6,7,8 :)

:D progolaj ti brate ja ću po ovoj zimi da hodam obučen!
 
Član
Mene ovaj novi A8 uopšte nije oduševio ,svaka čast što se tiče tehnike , al što se izgleda meni je korak nazad u odnosu na D3 liniju A8.
Svaki dan gledam jednog crnog ,posebno mi je onaj padajući zadnji kraj bljak:icon_cry: ,izvlače ga jedino oni jebački LED farovi.
A posebno nije ljepši od te S klase(naj kombinacija bijeli+AMG;)) u reklami , bez obira što je Merc stari model.
 
Član
djordjep je napisao(la):
Mene ovaj novi A8 uopšte nije oduševio ,svaka čast što se tiče tehnike , al što se izgleda meni je korak nazad u odnosu na D3 liniju A8.
Svaki dan gledam jednog crnog ,posebno mi je onaj padajući zadnji kraj bljak:icon_cry: ,izvlače ga jedino oni jebački LED farovi.
A posebno nije ljepši od te S klase(naj kombinacija bijeli+AMG;)) u reklami , bez obira što je Merc stari model.

:cool:

Audi je uvijek bila dobra marka pogotovo A8 ali ne moze prismrdit S klasi ovaj sa slike Bijeli prelijepppp . . .
reklama -
 
Član
hajd ba vozdra kako ih nije sramota upoređivati audi sa mercedesom,audi kao tacke pored mercedesa napravili 2-3 modela da valjaju i odmah se digli
 

MTR

Član
kazu u Audiju kad izadje nova S klasa ( ubrzo ) idu svi na kolektivni godisnji odmor u trajanju od 4 godine :lol::lol::lol:
 
Top