Nova reklama za Audi A8

Nova reklama za Audi A8

Legend
Mozda vi nerazumijete reklamu. Samo vi ne razmisljate tako daleko koliko dosezta ova reklama, a davno su prosli dani kad je mercedes jedino bio limuzina, sad i hyundai pravi LI-MU zine :)
 
Član
Boze sacuvaj, ako je iko ovdje shvatio reklamu, kakva S klasa ne brukajte se dosao je Gospodar prstenova!
 
Član
Što se tiče ovog audija perfekcija je i audi je mnogo napredovao tokom godina pa htjeli to neki priznati ili ne možda po nekim aspektima i nekim modelima nadmašio svoje konkurente...nisu ovo 80-e pa da su merc i bmw toliko dominatniji na nekim poljima...onis isgurni imaju veću tradiciju u ovakvim tipovima vozila ali to ne znači da u današnje vrijeme neko nemože da ih nadmaši...što se tiče rekalme debilna je a šta drugo i očekivati od amera...postoje testovi i tržište koje će pokazati šta je "bolje" ili prodajnije i nije u redu pljuvati po nekome na ovaj način pogotovo u svijetu savremneog marketinga ovako nešto nije primjereno...
 
Član
ja mislim da se ova reklama mogla smanjit na 10 sekundi... pogled s prijeda na S klasu, upalis pozicije, xenone, pa onda a8 pozicije, xenone :D
 
Salle je napisao(la):
eto sad, reklama je glupa... ali auto je vrh u toj ponudi i bolji je od tog krša mercedesa i bmw-a u tom rangu... za iste pare pruza vise opreme, prostora luxuza, sigurnosti i svega ostalog... a sad odabir kupnje je stvar subjektivnog mišljenja...

Mercedes KRS:lol::lol::lol::lol::lol:! Al se slatko nasmijah na rano jutro:)! Kad vec spominjes Mercedes prooogooolaj malo, pa ces vidjet sta je Mercedes, ocigledno si slabo informisan! A sto se tice Audija, nemam nista protiv, cak naprotiv svidja mi se pravo, linija, dizajn, ali za mene postoji samo jedan Audi i to u vise dimenzija, hoces 2,3,4,5,6,7,8 :)
 
Top