Nova reklama za Audi A8

Nova reklama za Audi A8

Član
1295343846_audi_a8_goodnight_moon_ad_lead.jpg


Video:
Nova reklama za Audi A8


Audi je nedavno predstavio novi reklamni spot za model A8 namenjen američkom tržištu, i čini je da je time otvorio novo poglavlje u marketinškom "ratu".

Viđali smo i do sada prepucavanja proizvođača automobila putem reklama koje su se bazirale na nipodaštavanju konkurencije - spot koji vam prezentujemo je sličnog tipa, samo što je to ovoga puta Audi uradio nešto "suptilnije". Suparnik novom A8 u reklami je, naravno Mercedes S klase, a čitava priča se svodi na stari i "novi" luksuz. Jedno je sigurno - odgovor Mercedesa se neće dugo čekati.

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fJnaOPzZ_pQ&feature=player_embedded[/video]
 
Član
Nije normalno koliko je ovo auto dobro. 1 sam ga vidio uzivo, ogroman je, ova maska naprijed je luda..

Reklama je malo poglupa, pogotovo sto su ubacili Mercedesa S klasu na kraju, fazon good night, a Mercedes je izmislio limuzinu za Audija...
 
Meni su reklame ovog tipa bile uvijek jadne i glupe, omalovazavas drugog da bi sebe istako, Audi je jaka firma, i mislim da im ne treba ovako nesto!
 
Audi A8 jest vrhunska limuzina, ali ovo je po meni antipropaganda za njega jer na ovakav ciganski način isticat sebe nije potreban jednoj premium marki kao što je Audi. :icon_rolleyes:

I stavili su S klasu u najljepšem mogućem izdanju, bijeli AMG... ne znam kome se ne bi svidio... :icon_biggrin: :icon_smile:
 
Član
Moze audi Mecki i Bimmeru samo da odradi jedan oralni i da saceka jogurt za dezert.....i onda moze na spavanje i da kaze ''laku noc''......
ali da je dobar i da je svakim danom bolji...jeste...
 

DLS

Početnik
s klasa je uvjek bila i za 100 godina bice bolja od bilo kog drugog auta,poput audija a8 , bmw 7 itd .. ovo im nije trebalo ,mogli su stavit nekog jaguara npr.
 
Član
eto sad, reklama je glupa... ali auto je vrh u toj ponudi i bolji je od tog krša mercedesa i bmw-a u tom rangu... za iste pare pruza vise opreme, prostora luxuza, sigurnosti i svega ostalog... a sad odabir kupnje je stvar subjektivnog mišljenja...
 
Top