Nitto 1320 legends street race

Nitto 1320 legends street race

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne isplati se u integru ulagati cuj sto ti kazem vidices kasnije kad ne budes mogao nikog da pobjedis a potrosio silnu lovu na 11 sec i onda ces da odustanes jer neces da zaradjujes za nesto jace zato odmah evo ili mustang
 
Član
HONDA POWERR je napisao(la):
imam sad evo VIII igrao sam 7 dana al po malo par puta na dan

znaci EVO da kupujemo
ev da ubacim najbolje vrijeme do sad igram ima vec 2 dana!!
[attachment=5820]
 
covece pa ti i nos imas hehe a na sto se puca nos na koje dugme i probaj da kvacilo vratis skroz dole pa vozi ako napravis bolje vreme javi
 
Član
Igram, samo me nervira ovo sporo skupljanje para :) Easy turnir prelagan, a ostala dva preteska
 
hehe nemoj samo da pravis integru i samo polako za 7 dana ces imati evo al ako vec probaj da uzmes hondu S2000 ona je malo skuplja
 
Član
Ma kakvih sedam dana, ja ovo igram jos plafon danas-sutra, ostao danas kuci osjecao se nesto lijeno :) Puno je zabavnije ovo sve raditi uzivo :p:p:p
 
Član
HONDA POWERR je napisao(la):
covece pa ti i nos imas hehe a na sto se puca nos na koje dugme i probaj da kvacilo vratis skroz dole pa vozi ako napravis bolje vreme javi

kod mene se puca na D!! :D :D
 
Član
i ja sam skinuo ali stid me reci neznam upravljati nikako da skontam kako se upravlja pa moze li mi ko objasniti u kratkim crtama
 
evo ja cu nesto prvo na strelice se mjenjaju brzine gore i dole a moze i na w i s
gas se daje na onoj papucici skroz desnoj a srednja je kocnica a leva kvacilo
gas se dodaje misom kliknes levi klik i vuces do koliko oces gasa imas zelenilo dokle si dodao pogledaj slike na prvoj strani ovde mislim da je to to ako nesto nije jasno javi
 
Član
posto vecina raje ne zna kako da startuje .. znaci prvo u prvu pa do one crvene linije i tu stat ubacit u N i cekat da se otvori semafor i onda saltas ,gas do kraja navuces.... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top