Nitto 1320 legends street race

Nitto 1320 legends street race

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Meni rekose da neradim integru... a vec joj stavio i turbo i nekih dzidza pa kreno iz pocetka :S
 
Član
Meni se ne svidja ovaj novi Nitto, stari mi je bio zanimljiviji za voziti. Ovaj ima bolju grafiku i jos neke prednosti, al opet mu nesto fali. Na novom odvezao par voznji i dosadilo mi, a na starom sam imao vise auta, imao superbrzog Civica, koji je vozio 8.2 (a rekord za Civica bio 8.1).
 
heh vidicete sta sve ima u ovoj igrici niste sve ni probali kad igrate nas 32 ono kosto igrate protiv racunara i trkamo se na ispadanje to je za mene prava stvar al uvek ispadnem posle 1 il 2 heh
aj da vidimo kolko nas ima da igramo ovu igricu i imena u igrici na moje se nemojte sta ljutiti jer ne mislim nikoga da povredim il slicno

1 serbianracer
 
Član
ja sam akabreak ko sto sam vec rekao, vozim integru sa turbom 14.32 best..

ima ko neki hack za lovu? neda mi se ove turnire 500 po 500... još i ispadnem..
 
ima kladis se sa nekim u koliko oces evo recimo sa anaisom i on te oderei uzme pare moze tako al je rizik heh zato bolje po 500 polako nigdje ne zuris evo ja imam 5000 sad bice para jesi kupio gume kupi njih mozes da dobijes do 1 sec sa njima
 
Član
nije fazon sa hackom,nema onda onog zanimljivog
a ja sam kao i ovdje gongo. samo sto sam tek krenuo sa igrom
 
Član
sve je skupo u pm, malo sam motor rasturo, ugradio sam prejak turbo i brijem da okretaji su isto veći prije pojačanja klipova, ventila.. popravak mi je 800$, sad još za to moram 2 turnira odradit
 
ja vec zavrsio s karijerom :) krepali dijelovi u vrijednosti 1100$ a imam samo 21$ a ne mogu vise ni vozit dok krene treba mu pola sata :):)
 
ja vama reko da ne pravite integru a vi necete da slusate al eto kako ocete kupite sebi evo VIII i vozite ko ljudi 4x4 nema da slajfa na pocetku stock vozi 13.4
 
Član
pa fino do besvjesti vozis one turnire i eto ga oko 100 turnira odovzis pobjedis i eto ga dobra kola kupis :)
 
Član
moglo bi se nešto rabljeno kupit i za manju lovu, vidio sam neki evo za 25000 s turbom, nekom se valjda žuri prodat, eto samo 50 pobjeda na turniru.. 50 x 10min = 500min = 8 i pol sati ak još sjebeš negdje.. onda kad ti dosadi 12 sekundi, opet to sve ponoviš da ga malo središ :):)

rađe integru do 11 sekundi, čuo sam da bi tolko mogla, onda fino derem sve integre i gotovo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top