Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Auto ima bolestan zvuk i bolesno izgleda kada sam ga razgledsao odma sa se sjetio NFS igrice :cool:, carbon legao extra , tako je kada ljudi znaju posao :lol:
 
Član
Autic je brutalan sve kako treba i isto bi i ja uradio ;) stvarno momak ima ukusa ;) karbon je pravo legao felgice extra ono bas je auto pojava jos kad zarezi iza ledja zaledis se :)))) ;);)
 
Momci hvala svima na lijepim rijecima i komplimentima,zadovoljan sam ovim zadnjim radovima na autu.
Folija kupljena kod Darka na arizoni,jeftina folija koja je dobro sjela,i kvalitetnija je dosta nego sto kosta.Znaci ako trebate carbon foliju a da se ne istrosite,Darko GT je vas covjek ;)
Erol momak nevjerovatno strpljivo radio i jeftino,na 30 stepeni sa shubarom na glavi,sve je to stoicki podnio :D hvala i clanu RS6 i Erolovom prijatelju Jasku koji su pomagali.
Upoznao sam Laki-a,provozo me u fiesti i dobar drift bacio,impresioniran sam momkovim skills-ima ;)
Juce bio u TZ kod R Cat na picu,zajedno sa Trizexom,Duloxom,Fayom,i ne sjecam se kako se cetvrti momak zove.Trebo kupit distancere od Faye,probali kod Trize u garazi al stvarno nenormalno puno izbacuju tocak (25mm),nisam mogo ostavit nazalost.Izvinjavam se jos jednom Fayi sto je deal propao.
Svaka cast svim momcima sa foruma,i ne,koje sam upoznao,totalno su raja,svi :cool:
 
Član
Auto je stvarno za pohvalu,

muzika isto uskoro stize , bice malo glavobolje posto ce sub direktno iza uha biti , kako ti rece ono sve mi igra u glavi :lol:
 
"Upoznao sam Laki-a,provozo me u fiesti i dobar drift bacio,impresioniran sam momkovim skills-ima ;) "
hahhaha :D hvala na lijepim rijecima :D
 
trizex je napisao(la):
Kakva je ovo pizdarija, svima zahvalnice a mene nigdje, ili za mene spremas posebnu temu? :D
Nema se tu sta rec,Trizex je definitivno tuzlanski McGyver.Covjek mi napravi piksnu za distancer od iskorstene zvakace gume :lol:
koki+ je napisao(la):
Auto je stvarno za pohvalu,

muzika isto uskoro stize , bice malo glavobolje posto ce sub direktno iza uha biti , kako ti rece ono sve mi igra u glavi :lol:

Pocelo me sve svrbit po licu od vibracije kad si pojacao muziku,bass ti stvarno otkida :cool:
 
Član
Svaka cast tebi - kao raji, a normalno i autu ;) Hvala sto ste uvratili.. vidimo se u septembru :cool:
 
Član
..koja je ovo perverzijaa od auta to je ludost ziva,imao sam priliku da sjednem u njega i da ga upalim i malo turiram (nadam se da se nece decko naljutit cije je auto, to kad je bio kod Damira majstora u garazi) moguu samo recii da je auto ludilo zvuk odkida zemlja se tresee ludiilo zivoo svaka caaastt majstoreee na auticu :D
 
Km/h je napisao(la):
..koja je ovo perverzijaa od auta to je ludost ziva,imao sam priliku da sjednem u njega i da ga upalim i malo turiram (nadam se da se nece decko naljutit cije je auto, to kad je bio kod Damira majstora u garazi) moguu samo recii da je auto ludilo zvuk odkida zemlja se tresee ludiilo zivoo svaka caaastt majstoreee na auticu :D

Sta da ti kazem,nadam se da nije bilo barem na hladno :icon_smile:
 
Profilna :D

trizex je napisao(la):
Kakva je ovo pizdarija, svima zahvalnice a mene nigdje, ili za mene spremas posebnu temu? :D

I da,posebno hvala Trizexu,evo nakon 2 mjeseca vec :D,na posudjenoj garazi alatu a Bogami u rukama,uz minimalnu cijenu od 0 km :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top