Nije sve u konjazi... NSX

Nije sve u konjazi... NSX

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Aditas je napisao(la):
Svaka cast ako ti je to bio cilj...

BTW.. ovaj gore nsx turbo.. samo 40 napravljanih.. ima 500 KS... jede sve zivo...



Ima i BMW DA Motorsport E36 M3 sa 1100 KS.... :lol::lol:

ogroman apetit ima.. :icon_smile: da ne govorim G-power sta radi :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
http://www.youtube.com/watch?v=6Iah3yA7d2E&hl=hr

evo jedan od "konstruktora" NSX-a...

Obratite paznju na brzinomjer... kako brzo skace.. i na njegove lakirane cipele..:icon_smile:



To Adi,TO! :D

A ovi vw fanovi,reko sam vam vec,nemate predstavnika u ovoj klasi stoga ššššš :icon_twisted:

Zapravo kad bolje razmislim,vw uopce nema sportsko auto,osim GTI-a koji zapravo nije sportski model,nego nabrijana sporstska verzija gradskog hatch-a :p



imas internet ocigledno, iskoristi ga da saznas ko je sve pod VAG komandom :D
 
ja cu samo reci JAPAN RULEZ!!! and NSX RULEZ njemci,francuzi,talijani,britanci,,,svi lagano pokriti se a vlasnici NAKLONITI se Japanskim strucnjacima koji prave fenomenomenalna auutaaa......ehehh
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
Svaka cast ako ti je to bio cilj...

BTW.. ovaj gore nsx turbo.. samo 40 napravljanih.. ima 500 KS... jede sve zivo...



Ima i BMW DA Motorsport E36 M3 sa 1100 KS.... :lol::lol:

ogroman apetit ima.. :icon_smile: da ne govorim G-power sta radi :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:



Ovo je obrada a nije fabricki BMW...

Vjerujem da mu je dobar apetit.... ali ipak je to tuning kuca koja izbacuje ovaj model..
 
Član
mah, dosadna ova tema više, šta se sad svi forsaju na vladavinu te honde od par godina, kasnije kad su došli novi porschei, lambo, ferrari, nsx se mogo samo laganini vratit tamo i sakrit u japan, da ga europljani ne oderu ko zeca
 
corrado je napisao(la):
mah, dosadna ova tema više, šta se sad svi forsaju na vladavinu te honde od par godina, kasnije kad su došli novi porschei, lambo, ferrari, nsx se mogo samo laganini vratit tamo i sakrit u japan, da ga europljani ne oderu ko zeca

Ti si corado presmijesan,kad porsche,ferrari i lambo budu radili onakva vremena sa 280 ks ja se odmah odjavljujem sa foruma.Isto vrijedi i za ostale marke,kad vw,audi,pa i bimmer bude brz poput ove honde opet ponavljam sa 280 KS ja se roknem sa savskog mosta odmah :D

@Bule: Lako je dat pare da se nesto uradi,ajd da vidim kad ce vw svojim znanjem napraviti sportsko auto.Pokusali su jednom sa onim golfom w12 i da nisu uspjeli.Mani mi se Bugattijevog Veyrona,kad bude vw-ova znacka na njemu onda ga uzimaj za primjer :D
Deal with that,vw je narodno auto:D (auto za mase) :p
Oni ne znaju napravit sportsko auto,sto pokazuju i (ne)uspjesi u motorsportu :p
 
Član
Daa ajmo sad reć da su svi supercarsi, lambo, porsche, ferrari, viper i ekipa, to je sve smeeećeee kakvog svijet nije vidio, klanjamo se svi nsxici, to je vrh motorsporta svjetskog, nema do nsx.. EE dobra je, al tolko dobra da se na tolke vrhove motorsporta stavlja, e pa tolko dobra nije.

Japanci su sad najveći genijalci svijeta jer rade motore sa puno okretaja i što lakše aute.. To nitko drugi nemože napravit, inženjeri porschea lamba i ostalih, oni su glupi, oni neznaju da je lakši auto na stazi brži auto, nemaju oni pojma... To njima treba reć ekipa sa foruma, da se ugledaju na hondu pa da vide šta je auto.. Tko želi auto sa prestižnim znakom i V12 ispod haube... nitko.. ko bi to htio kad može dobit hondu koja ih sve pojede... Neće trebice više u SLR-a, čim hondu vide polude..

pfff ovo je već previše za mene raspravljajte se vi tu dalje... ja ću UVIJEK prije uzet GT2 i slične strojeve nego ovo, iako ni to neću nikad uzet, raspravljamo o nekim krajnostima tu.. koje nitko sa foruma vjerojatno isprobat neće--
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
corrado je napisao(la):
mah, dosadna ova tema više, šta se sad svi forsaju na vladavinu te honde od par godina, kasnije kad su došli novi porschei, lambo, ferrari, nsx se mogo samo laganini vratit tamo i sakrit u japan, da ga europljani ne oderu ko zeca

Ti si corado presmijesan,kad porsche,ferrari i lambo budu radili onakva vremena sa 280 ks ja se odmah odjavljujem sa foruma.Isto vrijedi i za ostale marke,kad vw,audi,pa i bimmer bude brz poput ove honde opet ponavljam sa 280 KS ja se roknem sa savskog mosta odmah :D

@Bule: Lako je dat pare da se nesto uradi,ajd da vidim kad ce vw svojim znanjem napraviti sportsko auto.Pokusali su jednom sa onim golfom w12 i da nisu uspjeli.Mani mi se Bugattijevog Veyrona,kad bude vw-ova znacka na njemu onda ga uzimaj za primjer :D
Deal with that,vw je narodno auto:D (auto za mase) :p
Oni ne znaju napravit sportsko auto,sto pokazuju i (ne)uspjesi u motorsportu :p

uzivaj u svom seaticu.... :D
 
@corado:Glupo je bilo uopce poredjene honde sa lambom i ferrom,al ti si ih prvi uporedio.Ako hondu treba sa nekim poredit onda to treba biti bmw,audi,nissan,toyota...I naravno da ferrari moze napraviti brze auto od nsx-a sa toliko konja koliko ona ima da hoce,ali ti rece kako se honda moze vratiti nazad u japan nakon sto su se pojavili novi ferrarijii i lambo-i i zato sam reko to sto sam reko,naravno da ce ferrari sa 500 ks biti brzi od nsx sa 280.

Uostalom dolazi do smjene titule najbrzih,pogle GTR-a,osramotio pola europe,jedino ko je jos brzi od tog auta je trenutno naravno mc12,zonda,enzo,na nekim stazama gt2,f430 scuderija ( ne nekim stazama cak izjednaceni). I da,od svih je bar 3 puta jeftiniji

@bule: bite the dust! :D

@trizex: Znamo ba,samo ubijamo vrijeme:)
 
Član
lol ova tema ispada žešća od prijašnjih honda-vw kad je samo ime jednog R50 TDI moglo smiriti strasti, ajmo reć ovdje da je stvar ukusa, da nsx definitivno nije nešto najbrže jer ima firmi koje svoju tradiciju malo duže vuku.. Svaka čast GTRu, iako malo previše tehnologije za sportski auto, al svejedno
 
Član
Hah.. pa niko ovdje nije ni rekao da je NSX najbrza... Ja se samo divim tom autu.. to je moje misljenje licno... Kao sto ti samo vidis vw u svojim ocima...
- a isprobat ce ovo neko sa foruma... zivi bili pa vidjeli....:icon_smile:

edoze je napisao(la):
corrado je napisao(la):
Neće trebice više u SLR-a, čim hondu vide polude..

ovo auto nije pravljeno da njime kupis trebe

Ovo se auto vozi radi svog ćejfa.. :cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top