Nije sve u konjazi... NSX

Nije sve u konjazi... NSX

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
corrado je napisao(la):
lol ova tema ispada žešća od prijašnjih honda-vw kad je samo ime jednog R50 TDI moglo smiriti strasti, ajmo reć ovdje da je stvar ukusa, da nsx definitivno nije nešto najbrže jer ima firmi koje svoju tradiciju malo duže vuku.. Svaka čast GTRu, iako malo previše tehnologije za sportski auto, al svejedno

Hahahhahahh! Ne mogu vjerovat!:lol:
 
Nemam pojma,ovo mi jedino zanimljivo na forumu,s obziorm da je sve ostalo teski oftopik :D :p

A i sta cu,dosadi samo ostavljat postove "ooo cool,jest dobar,spusti i zatamni",a sa mehanikom nisam toliko na "ti" da bi mogao pomagat ljudima i davat neke sigurne savjete (mogu se pravit da znam,al necu ljudima da dajem glupe informacije) ,stoga ovo je ono sto mi ide ,znam ko nesto historiju automobilizma. ;)

A i s obziorm da sam japan lover uvijek imam argument,za razliku od vw lovera,koji se jadni kite tudjim cvijecem ili bubaju svasta :D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Nemam pojma,ovo mi jedino zanimljivo na forumu,s obziorm da je sve ostalo teski oftopik :D :p

A i sta cu,dosadi samo ostavljat postove "ooo cool,jest dobar,spusti i zatamni",a sa mehanikom nisam toliko na "ti" da bi mogao pomagat ljudima i davat neke sigurne savjete (mogu se pravit da znam,al necu ljudima da dajem glupe informacije) ,stoga ovo je ono sto mi ide ,znam ko nesto historiju automobilizma. ;)

A i s obziorm da sam japan lover uvijek imam argument,za razliku od vw lovera,koji se jadni kite tudjim cvijecem ili bubaju svasta :D


Jooj uze mi rijeci iz usta....:cool::cool::cool:
 
Nije moj jarone,mamin :D i plus ne nosi vw znacku,bar ne na grilu :p :p

Prve pare i ja si kupujem civic mk4 ili mozda i 205 gti jer mi je i taj autic jaaaako drag,al sigurno ce bit neki japanac.

I da,vw ako bih kupovo bilo bi zbog dijelova,sigurno ne zbog neke brzine i rejserskog pedigrea :D
 
erol_brcak je napisao(la):
Nije moj jarone,mamin :D i plus ne nosi vw znacku,bar ne na grilu :p :p

Prve pare i ja si kupujem civic mk4 ili mozda i pug 205 jer mi je i taj autic jaaaako drag,al sigurno ce bit neki japanac.

Ipak ne bjezi od VW...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top