NEPISMENOST FORUMAŠA!!!

NEPISMENOST FORUMAŠA!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
jel pravilno htio ili htjeo ? :)

heheh sjecas se da je bila takva tema pa se otegla na nekoliko strana :D btw, ako si ozbiljan, onda ovo prvo :D a ako nisi, onda pisi sta hocess :lol:

najbolji su mi oni koji se prave pametni pa onda napisu "ti biH trebao..." :cool:
 
Administrator
kad je neko pisao kakav je bio skup na pisti u mostaru rekao je: Ko bi rekao da je zela onako sutljiv a na forumu samo brblja... tako nekako je bilo... znaci ovdje pises gluposti i spustas mnogima..

evo te recenice:
bmwscaner je napisao(la):
zela sutljiv lik tko bi reko da ovoliko prica po forumu a onako na pisti.. nidje ga :)

a ja sam sigurno bolji nego ti... iako ne valja hvaliti sebe, ali ja znam kakav sam... i ne spustam drugima kao ti, i ne pravim se prepametan...

i nije ni cudo sto svaka tema ode u off kad se pojave takvi kao ti i odmah pocinju sa spustanjem i podjebavanjem drugih clanova...
 
Član
to ti je nas zela, glavni provokator foruma, al' neka ga. nebi se imali kome smijati da nije njega :D
 
Član
:lol::lol::lol:

Citat: Ja sam sigurno bolji nego ti :lol::lol::lol:

Šta je ovo? Svi danas oglupili?

Što se tiče toga na pisti. Ja trebam skakati ljudima po glavi i govoriti: "Ja sam zela, ej vidite mene." Došao sam, popio pivu, pojeo koji ćevap i otišao. Nisam htio pričati sa skenerom jer nam je uvaljivao neke švercovane dijelove:D Mame mi!
 
Član
znate koji su najjači
Ima ih velika većina koji govore hvali mi nesto ...
kao npr : Hvali mi 20 maraka za kupus :lol:
Pa *ebemu sunce ,ako si već ljakse ,daj reci fali ,to bar mogu progutati
ali ni to nije pravilno ,
znaci sljedeci put NEDOSTAJE !!! :smajli10:
 
Član
Bokili je napisao(la):
znate koji su najjači
Ima ih velika većina koji govore hvali mi nesto ...
kao npr : Hvali mi 20 maraka za kupus :lol:
Pa *ebemu sunce ,ako si već ljakse ,daj reci fali ,to bar mogu progutati
ali ni to nije pravilno ,
znaci sljedeci put NEDOSTAJE !!! :smajli10:

heheh dobar, dobar :lol:
 

IGY

Član
A da se malo vratite na temu ili treba neko na hladzenje da ode ??? :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Sto se nepismenosti tice to stoji, ali nekih izraza i nekih rijeci da ne navodim sad primjere, to mi je besmisleno ispravljati, jer ovo nije Sarajevski forum pa da se prica sa tim akcentom, ovde ima raje iz svih dijelova bih, iz hr, sr itd
znaci neke rijeci neko drugacije govori, ne kazem da treba to dozvoliti i ja sam protiv toga, ali neki ljudi citav zivot tako govore tako ce pisati na forumu, tako ce i uciti svoju dijecu itd.....
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
:lol::lol::lol:

Citat: Ja sam sigurno bolji nego ti :lol::lol::lol:

Šta je ovo? Svi danas oglupili?

Što se tiče toga na pisti. Ja trebam skakati ljudima po glavi i govoriti: "Ja sam zela, ej vidite mene." Došao sam, popio pivu, pojeo koji ćevap i otišao. Nisam htio pričati sa skenerom jer nam je uvaljivao neke švercovane dijelove:D Mame mi!

nije slagao zela :) mislio sam ga navuc da mu uvalim neku svercanu robu na crno :)
pravio se posten tada :p
 
Član
igy, akcenat se ne moze pisati, osim ako ne koristis one znakove iznad slova, tako da je akcenat totalno nebitan u ovoj temi :D a mozda si pomijesao sa zargonom... :icon_biggrin:
 
Bolje ispast glup nego iz aviona :lol:

Odmah da kazem za sebe da dok pisem postove ne pazim na afrikate sto iz navedenog vidi. :D nikad ne razlikujem Dž iliĐ i Ć iliĆ. Iskreno ne samo na forumu, nego i kao ucenik nisam to razlikovao i tesko pri izgovoru to razlikujem.
To polazi od toga sto mi je njemacki jezik maternji i kao ucenik u 4 i 5 razredu znao sam mijesati engleski i njemacki jezik

Vecina grijesi napise "neznam" i "nemislim" to se pise odvojeno i ima jos drugih stvari al nisam uocio, i ja mozda negdje grijesim ali i ako ima nesto priznat cu ako je neko uocio.

Stvari koje meni bas smetaju:

Felga - felne, fele
Rajfešlus- njemacka rijec ali opet je bolje nego kad neko kaze feder XD pomislis na sasvim nesto trece - oprugu.
Šiljalo - mašinica ja se sjetim one sto je na ribarskom stapu.
Jakna - jaknja :lol:
i ima mnogo tih stvari samo sto kroz postove se ne moze procjenit a to je naglasak ili akcenat.

Kada neko nesto prica i zastane i kaze "mmm","znaci" Koristi POSTAPALICE i dok tijelom pravi pokrete znaci da osoba ima font rijeci.

Tema je diskutabilna ali vise se pise to sta je zapravo gradanin a sta seljak, ko je covijek i ko nije sto je sasvim OFF

Svrha ove teme da se ukaze na greske da bi se to smanjilo i da bi o forumu stekli bolji utisak, misljenje.

Ne pametujem uvijek ima bolji od boljeg;)
 
Član
velika slova nikad ne koristim u pisanju ovako na forumima i slicno.
tocku i zarez ponekad :)
a č ć dž đ š ž to ama bas nikad nisam koristio ni na mobitelu ni uopce te tipke su mi nove na tastaturi :)
 
Član
ne bih ja rekao da je OFF..ovaj sto je otvorio temu je o tome pisao, tako da vjerovatno i to treba prodiskutovati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top