nece da upali vw bora 19 tdi 66kw

nece da upali vw bora 19 tdi 66kw

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovako palila ko mina i od maloprije nista nece.samo vergla ali ima cudan zvuk.ima zvuk kao kad bendeks ne ukljuci ali ukljuci jer didim da remenovi okrecu.kad ocu da upalim kao da sastavi i onda samo zzzzzzzzzzzzz i nista nema alram i tako to.imali ko kakav prijedlog posto nemogu sa spavam.hvala umaprijed
 
kmilos je napisao(la):
e ovako palila ko mina i od maloprije nista nece.samo vergla ali ima cudan zvuk.ima zvuk kao kad bendeks ne ukljuci ali ukljuci jer didim da remenovi okrecu.kad ocu da upalim kao da sastavi i onda samo zzzzzzzzzzzzz i nista nema alram i tako to.imali ko kakav prijedlog posto nemogu sa spavam.hvala umaprijed

Druze,jesi li prekontrolisao zupcasti kais?
Kad ti zupcasti pukne,ima zvuk kao mlin za kafu dok verglas
Ne daj boze da ti je to
Imas dosta dobrih majstora u Cacku,bolje odvedi auto majstoru
:icon_confused:
 
Član
nista ti necackaj nego goni strucnom...to ti je moj savjet...nije to golf 2 da ga umije svako popraviti..ja neki da na cetvorci da promijenim halogenku 2 sata odvojio koliko je tijesno...goni majstoru
 

LSD

Član
stani malo...jesi je ti ugasio pa onda nakon nekog vremena nece da pali....ili je u voznji ugasila se
 
Član
zupcasti nije sigurno gledo sam a ko ce docekat do sutra.a najmirniji sam bio dok sa vozio passata 3 j... ova govna svako mu klinac fali
 
Kad palis nakon koliko sekundi se zacuje to kako kazes zzzzz to je karakteristican zvuk za alanser kad otkaze bendiks
pocne goniti motor i onda izbaci. Ali ipak preporucujem dijagnostiku
 
Član
Simunovic Sladjan je napisao(la):
Kad palis nakon koliko sekundi se zacuje to kako kazes zzzzz to je karakteristican zvuk za alanser kad otkaze bendiks
pocne goniti motor i onda izbaci. Ali ipak preporucujem dijagnostiku
ma jarane kad se cuje zzzzzzzzz on okrece remenove to je cudno znaci da nije bendeks a alnaser sam odradio prije mjesec sve komplet

kmilos je napisao(la):
Simunovic Sladjan je napisao(la):
Kad palis nakon koliko sekundi se zacuje to kako kazes zzzzz to je karakteristican zvuk za alanser kad otkaze bendiks
pocne goniti motor i onda izbaci. Ali ipak preporucujem dijagnostiku
ma jarane kad se cuje zzzzzzzzz on okrece remenove to je cudno znaci da nije bendeks a alnaser sam odradio prije mjesec sve komplet
ma nekad odma a nekad posle sekund ko da upali i odma zzzzzzz
 
Jeli upalila druze, ma ne sikiraj se bezveze, ti si nju kupio ne ona tebe. Upaliće nju cika majstor.:smajli23:
 
Član
Imao sličan problem prije "metar" dana.
Ist mislio da je anlaser prdnuo,remenje i slična sranja kad na kraju banalna sitnica.
Simptomi potpuno isti ..koje si naveo.

Ugl. ne kužim se u mehaniku al došao noj ujak (on se razumije) i samo mi pomaknuo ovaj dio (valda to ima veze s gorivom) Ta kao sklopka ostala je u gornjem položaju i pila jednostavno nije dobivala gorivo.
Pogledaj da li ti se miče kad verglaš. Trebalo bi otvorit pa se vratit.. Kod mene je ostala u gornjem položaju i nakon mehaničkog vračanja uz pomoć ruke auto i dalje pali ko šalter svijetlo:D
Nadam se da je to..i da sam ti uštedio par sto nečega od dijagnostike.

vw-golf-19-tdi-110hp_enginejpgProbl.jpg


pozz:icon_smile:
 
Član
Kako si objasnio, podseca me na ventil na uljnoj pumpi - kad nabije veliki pritisak otvori hidropodizace ventila i auto ti skroz izgubi kompresiju i onda vergla k'o usisivac. Ako se malo razumes u mehaniku, dacu ti broj tel da me nazoves sutra da ti kazem kako to mozes da ispitas a da ne napravis nikakvo sranje
 
Super Moderator
vidi pumpu od goriva mozda taloga nakupi pa zna zastekat
tako je meni range par puta pa kad smo skontali sta je samo pumpu promijenili
probaj malo ljuljati auto u mjestu ta caka nam je upalila par puta prije promjene pumpe ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top