nece da upali vw bora 19 tdi 66kw

nece da upali vw bora 19 tdi 66kw

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hakkler svaka cast bio si u pravu:cool:tek sam sad doso s puta ali je bio danas majstor i samo malo mrdno tu diznu ili ....i zalimpacio odma.a sutra idem kod njega da mi to ocisti pa cu da postavim sike da vidite konkretno sta je bilo u pitanju.pozdrav svima i hvala puno
 
Član
kmilos je napisao(la):
hakkler svaka cast bio si u pravu:cool:tek sam sad doso s puta ali je bio danas majstor i samo malo mrdno tu diznu ili ....i zalimpacio odma.a sutra idem kod njega da mi to ocisti pa cu da postavim sike da vidite konkretno sta je bilo u pitanju.pozdrav svima i hvala puno

ja kazem da je se mei to desilo kad mi je nestalo goriva...:icon_smile::icon_smile:
 
Član
kmilos je napisao(la):
hakkler svaka cast bio si u pravu:cool:tek sam sad doso s puta ali je bio danas majstor i samo malo mrdno tu diznu ili ....i zalimpacio odma.a sutra idem kod njega da mi to ocisti pa cu da postavim sike da vidite konkretno sta je bilo u pitanju.pozdrav svima i hvala puno

Nema na čemu..drago mi je da sam pomogao. :icon_smile:

Inače treba to s vremenom očistiti..:cool:
btw. na servisu (u ovlaštenom) su mi rekli da zna dosta auto doći s takvim mini-problemom(diesela), (ali vlasnici ne znaju za to).Možda je ovo ili ono... E onda ovisi kakve su sreće na kraju popravka.Jel cifra troznamenkasta ili četvoroznamenkasta. :icon_rolleyes:
 
Super Moderator
hakkler je napisao(la):
kmilos je napisao(la):
hakkler svaka cast bio si u pravu:cool:tek sam sad doso s puta ali je bio danas majstor i samo malo mrdno tu diznu ili ....i zalimpacio odma.a sutra idem kod njega da mi to ocisti pa cu da postavim sike da vidite konkretno sta je bilo u pitanju.pozdrav svima i hvala puno

Nema na čemu..drago mi je da sam pomogao. :icon_smile:

Inače treba to s vremenom očistiti..:cool:
btw. na servisu (u ovlaštenom) su mi rekli da zna dosta auto doći s takvim mini-problemom(diesela), (ali vlasnici ne znaju za to).Možda je ovo ili ono... E onda ovisi kakve su sreće na kraju popravka.Jel cifra troznamenkasta ili četvoroznamenkasta. :icon_rolleyes:

pa da uzmu te na ove bezazlene stvari lafo otislo ovo otislo ono ;)
 
Član
trenutno sam na putu i cim stignem kuci stavljam slike da vidite kako to izgleda,posto su mi rekli da je majstor jedva ocistio koliko je bilo garezi od lose nafte.pozdrav svima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top