Nas Audi A4

Nas Audi A4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nase su 5x100 i bumo ih prodali cim nalete druge felge...Kupili smo ih za oko 10000kn,tu negdje...bumo ih prodali za negdje 7500kn,jako su ocuvane i nigdje nema udarca niti tockice,moj muz ih je jako dobro cuvao i pazio na svaku rupu...ima adaptere 20mm 5x112 na 5x100 i naravno 18'' i vrlo su lake...

Error,ne bumo stavili spojler na gepek jer narusava liniju samog auta...ali hvala na prijedlogu
 
Član



takav branik dosao nam u ruke i hauba...dolaze drugi farovi,ovi nasi se prodavaju skupa s xenonima 10k marke arcs...
 
Član
malena je napisao(la):
Nase su 5x100 i bumo ih prodali cim nalete druge felge...Kupili smo ih za oko 10000kn,tu negdje...bumo ih prodali za negdje 7500kn,jako su ocuvane i nigdje nema udarca niti tockice,moj muz ih je jako dobro cuvao i pazio na svaku rupu...ima adaptere 20mm 5x112 na 5x100 i naravno 18'' i vrlo su lake...

Error,ne bumo stavili spojler na gepek jer narusava liniju samog auta...ali hvala na prijedlogu

To je s gumama ili bez? Vjerujem bez al ipak da upitam. Spojler narušava liniju auta? Hoćeš mi objasniti kako molim te? Btw spojler gepekta Audi S4 B5 na mom autu:

i98555_DSC00300.JPG
[/img]
 
Član
svaka cast na ulozenom trudu i novcu ,audi je bolid .. a koje feluge cete uzimate ako ove prodate jel opet idete na 18' ili cete 19'... pozd
 
Član
goca,da,bez guma,jer felge u vrhunskom stanju i to vrlo ocuvane,mogu vam poslikat kako izgleda svaka felga kako su ocuvane...ak bi isle s gumama,onda 10000kn,jer su gume bridgestone potenza RE050...tibor je u pravu,ne bih nikada stavili ono golemo kondorsko aluminijsko krilo,izgledao bi ko drag car...pa ko tvoj moze,samo smo vidjeli jedan mali spojlercic koji nam se dopao,mozda i to stavimo...bmw330d,stavljamo opet 18'',al s 10 jota,bumo izvukli blatobrane van,idu novi farovi od Audija S5...mozda dodju Schmidtove ili neke druge kromirane...sad imamo caddya koji cemo sad polako pocet od pocetka...a iza nas imamo audija 50 '74 i Audija 80 coupe '77...puno posla nas ceka,al uzivamo zajedno kad imamo garazu i sve sto nam treba zahvaljujuci mom starom
 
Član
Samo da kazem, svaka vam cast i mjera ste...dosad nisam nigdje vidio da su i momak i cura/par podjednako zagulili u tuning...mene moja saslusa radi reda samo hehe :D
 
Član
Super 10 jota to ce izgledati odlicno , pa vi jos niste zadovoljni idete dalje sa projektom.. sve pohvale ipak vas trud se isplati na kraju .. A ova Hauba i Karambolka su premoocne , kako ce tek to da legne ,,,

tibor987 - kako sam skontao oni su vec u braku , koja romansa obadvoje ludi za autima :icon_biggrin:...tako je i kod mene ,,,
 
Član
bmw 330d,u pravu si,u braku smo od 5 mj...ovo je bio samo proba da vidimo kako je ispalo,ipak moramo nekaj malo poboljsati,da bude ljepse i efektnije...na pocetku nisam znao da moja zena luduje za autima,al veselio se i na kraju je dobro ispalo zajedmo

njezin muz :D
 
Član
e odlicno i ja sam u braku od 5 mjeseca :icon_biggrin:, a lijepo je to kad se razumijete i imate zajednicke stvari koje volite ,mozes zamisliti da je neka pa da ti kaze jesi ti lud tolike pare dati na auto :icon_biggrin:...

audi ja odlican,,,pozd
 
Član
Mogu,he he...Cestitam sto ste u braku!Zato sam ju i ozenio,zaprosio nakon 2.mj veze...hehe!

Slike slijede cim se radi s Audijem...
 
Član
Hvala , i vama sve najbolje !!!

I Naravno cekamo nove slike, ovo do sade je bilo exstra , i zanima me kad to sve zavrsiti ono kako ste vi zamislili dali se planiirate takmiciti u staylingu ..pozdrav
 
Član
Mozda...ne znam.Isprobali smo malo u Karlovcu i ispali smo iz natjecanja,pa smo se jako razocarali...a u CODE party prosle godine smo dobili pehar kao najbolji street look na partyu,tako da nam je bio prvi pehar,i to nas je tjeralo naprijed,pa cemo sve izmijeniti,kupili smo Hifonics stvarcice,malo bling bling igrackice,pa se nadamo da cemo zavrsiti iduce godine jer cemo sad pocet radit na Caddyu i trazimo motor V6 od golfa 4 da mozemo sloziti u Caddy kolica,tako da ce se ugradit konzola od golfa 4...to je samo u mojoj masti,al probat cemo for real...sve se da kad se potrudis...to ti je to...i thx na pohvalama...iza nas je jos tri auta za slozit-sve ukupno 4 auta,hi hi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top