Najudobnije auto

Najudobnije auto

Član
0g1 je napisao(la):
Ma ti ako oces dobro auto , najbolji ti je odabir E klasa ulozeno dobijeno
i sto se tice odrzavanja a o KVALITETU ti ne trebam govorit
svima je poznata E klasa po kvalitetu :)

S klasa,Audi A8,BMW 7 su mnogo skuplji za odrzavanje a razlika u udobnosti neprimjetna :)
na kraju krajeva u oglasima nadi sve te marke auta otidi probaj i uvijeri se sam

Znaci E klasa jos ako je E-320 cdi mala potrosnja kvalitetan motor a snage na pretek
pozz :)

Druze dragi, ne mogu ovo presutiti... Razlika recimo izmedju a4 i a6 je poprilicna, a izmedju a6 i a8 je par mjesta slobodno i jos ona poprilicna razlika. E klasa je daleko od najboljeg omjera ulozeno dobijeno, jer je tu puno ulozeno...

Kakve su cijene i putevi tamo kod njih ne znam, a opet kad budes znao gdje ces stanovati, vidjeces koje su ti potrebe...
 

MTR

Član
@Boki : neces vjerovat al su Svedska auta u Svedskoj skuplja i manje opremljena nego u ostatku Europe za cca 20-30 %

@DLS : jaro i ti izgleda ne znas bil' srao il jeo :D

os' S klasu , treba ti u budjaku jos pola para od iznosa koliko si je platio , a koliko vidim to auto nije za tebe jer si stalno u jarku , nemoj se ljutit al prema ovom sto sam procitao do sad ti bi brate pogino' u S klasi jer bi se usro u gace prilikom stisakanja gasa , jer je ocigledno da nisi nista jako ni vozio , da ti malo pojasnim - kad stisnes gas u S klasi to ti je isto da ti ga neka treba pusi u momentu polijetanja spejs satla Discovery a ti jos i pilot a u pozadini Pavaroti dere :D

os' A8 - sve isto kao gore :D
os' 7-cu - sve isto kao gore + ruzna je brate
os' E60 - nije to auto za tebe :D
os' A6 - taman za tebe 2,7 TDI Quattro sa rucnim mjenjacem i u karavanskoj izvedbi , nisu puno skupi , motor boli glava
 

DLS

Početnik
hajd moze lock ..svi vi vozite makine ..samo ja nikad nisam nista vozio .. kakve gluposti redate ..ctctc ..ja fino postavio temu koje je auto udobno za te pare a da lici na nesto i da bitno je da je jak .. za te pare mogu uzet pasata 2010 godiste od 140 konja i jebat svoju mater nakon mjesec dana ..pa nisam ni ja glup ..fino sam upito ..treba mi udoban auto ..stavio su tu neku mizernu cjenu 30. 000 marki .. ..boli tebe qurac kolko meni jos treba para da ga odrzavam ,servisiram itd...

a ti MTR ..vidi se da si pravi zenicanin ...ma sta ti znas kakvo je auto za mene??? ctcttctc

na ovim forumu niko nezna lijepo da nesto objasni (ima par izuzetaka) samo nesto vrijedjaju,sprdaju se ,, prave budalu od tebe ,i spamaju do bola sa nepotrebnim glupostima ..

zar je toliko tesko malo pojasnit i objasnit razlike izmadju 3-4 auta ,prednosti i mane ..i naprimjer rec ..ako budes uzimo audija uzmi taj motor ,,il kod ovog bmw-a nevalja ovo ,kvari se il sta ja znam ..

sad samo ispade da ja netrebam kupovat nista nista iznad 150 konja .. pa onda cuu kupit golfa gti za 10000 marki..ctcctc ..

i sad ko god ovde upita koje auto da kupi (bilo ko drugi ) ,bice ovakvih ,glupih odgovora ,,nije to auto za tebe .. nek je za tebe jarane pa nek nije nizakog .. neznam ..sta je ovo ljudi .. pa normalno ako uzmem a8 da ce bit najslabije 3.0 i to je nekih 240 konja ..niko ovde nije spomeno 4.0 ,4.2 5.2 6.0 .. a 4.2 bi bila bas mjera sto se mene tice

@Sina i ostali ..hvala na odgovorima

@MTR - jarane nemoj nikad sjest u golfa 4 ili audija b5 ..to je ponizenje jarane ..nisu to auta za tebe .. vizi svog mercedesa i uzivaj ..
 
Član
sto se mene tice uzmi a8 w12 6.0....u to ne ulazim da li trebas kupiti auto sa manje snage ili vise...to je tovja stvar...nez za te pare ja bih uzeo mercedesa e 280 po meni taman nekako... a8 je preveliki za moj ukus..a6 mi je nekako taman...kad bi uzeo 3.0 tdi...uff....:D al on je malo poskup....:D
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
Golf 2 1.6Dizel obicini i ti si miran sledecih 15-20 godina, djelova na trafici imas 3 za 10KM ili kila za 20KM,,,

Ja mislim da je ovdje rijec o udobnosti auta, a ne o jeftinoci odrzavanja jer ipak to je kuruzana i totalno neudobno auto, ako je ijedno auto neudobno onda je to golf 2 i njegovi poznati sicevi koji su tvrdi i koji svako malo pucaju i lome se...Izvinjavam se ako sam koga uvrijedio ali sto jest, jest...

Mecka ili BMW ali neka visa klasa i imas udobnost i naravno sve ostalo u vrhu, Over and Out...
 
Sina je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
Ma ti ako oces dobro auto , najbolji ti je odabir E klasa ulozeno dobijeno
i sto se tice odrzavanja a o KVALITETU ti ne trebam govorit
svima je poznata E klasa po kvalitetu :)

S klasa,Audi A8,BMW 7 su mnogo skuplji za odrzavanje a razlika u udobnosti neprimjetna :)
na kraju krajeva u oglasima nadi sve te marke auta otidi probaj i uvijeri se sam

Znaci E klasa jos ako je E-320 cdi mala potrosnja kvalitetan motor a snage na pretek
pozz :)

Druze dragi, ne mogu ovo presutiti... Razlika recimo izmedju a4 i a6 je poprilicna, a izmedju a6 i a8 je par mjesta slobodno i jos ona poprilicna razlika. E klasa je daleko od najboljeg omjera ulozeno dobijeno, jer je tu puno ulozeno...

Kakve su cijene i putevi tamo kod njih ne znam, a opet kad budes znao gdje ces stanovati, vidjeces koje su ti potrebe...

koje je to auto po tebi najbolje sto se tice omjera ulozeno dobijeno?
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
koje je to auto po tebi najbolje sto se tice omjera ulozeno dobijeno?

Da sada sebi kupujem auto sa tim parama, vjerovatno bi izbor bio bmw 530i ili a6 2.4 ili neki passat 6 2.0tdi... Passat je mozda i najjeftinija opcija, a ne zaostaje puno za ova gore dva...
 
Sina je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
koje je to auto po tebi najbolje sto se tice omjera ulozeno dobijeno?

Da sada sebi kupujem auto sa tim parama, vjerovatno bi izbor bio bmw 530i ili a6 2.4 ili neki passat 6 2.0tdi... Passat je mozda i najjeftinija opcija, a ne zaostaje puno za ova gore dva...

I u cemu je razlika izmedju te sestice ili bmw i mercedesa ? Mislim ne znam na osnovu cega si zakljucio da je bolji omjer ulozeno dobijeno?
 
Član
Sto se tice auta, tu su oni negdje, mozda je merc za milimetar bolji po konforu i opremi, ali je zato za centimetar skuplji, sto znaci da ces ustediti 9 milimetara ako izaberes nesto od ovo dvoje. Nije sporan kvalitet, vec cijena...
Evo recimo moj drug je kupio oko godinu prije mene E270 sa dosta opreme preko 40k KM platio, a ja za manje pare uzeo a8...
 
Sina je napisao(la):
Sto se tice auta, tu su oni negdje, mozda je merc za milimetar bolji po konforu i opremi, ali je zato za centimetar skuplji, sto znaci da ces ustediti 9 milimetara ako izaberes nesto od ovo dvoje. Nije sporan kvalitet, vec cijena...
Evo recimo moj drug je kupio oko godinu prije mene E270 sa dosta opreme preko 40k KM platio, a ja za manje pare uzeo a8...

Ma druze ovde se uglavnom svodi ko sta vozi to i preporucuje! Stari mi ima mecku 20 godina, i u dvoristu su 4 mercedesa(i kamion peti:)) i dok sam ziv vozicu samo mercedesa, ali bez obzira na to, nikada nisam osporavao kvalitetu ni audija ni bmw, naprotiv, odusevio sam se i 3.0 tdi-jem koji ide ko avion. licno vozio, a imao sam priliku voziti se i u 530d , ni u ludilu ne bi mogao reci da jedan od ova dva ne valja, to bi bila cista glupost reci! Tako da, ukusi su razliciti i o tome se ne treba raspravljati! Sto se tice cijene mercedesa, mogu ti rec da nema skupljeg mercedesa od jeftinog! Uvijek sam bio za doplatiti koju hiljadu vise ali bar uzeti dobro auto!
 
Član
Ko gleda da prodje jeftino, obicno ga to skuplje izadje, ali poenta je da su bmw i audi uopsteno nesto jeftiniji, kad bi gledali da je kvalitet podjednak za neke polovnjake... To da svako hvali svog konja je ok, ali ja recimo ne volim dizelare nesto puno, passat mi je nekako puno plastican, ali je opet ok auto za te pare... Znaci bio sam objektivan, gledajuci najvise na cijenu, jer je to mislim osnovni kriterijum mnogima za kupovinu...
 
Član
Prica raja da je GOLF 2 udoban pravo za duge relacije, al iskljucivo CL model... :)
Salu na stranu, ja bi isao na Audi A8, E-class ili stariju S clasu, al ih je tesko naci za te tvoje novce jos plus sa tom kilometrazom...
 
Član
Najiskrenije, uzmi sebi SAAB benzinjuaru TURBO ili Volvo benzinjaru TURBO!!!
U Švedskoj ćeš ga lako održavati, a o udobnosti i opremljenosti nema potrebe pametovati. Jebeš Švabe i njihove limuzine pored ovoga, ovo je meni FULL udobno, brzo i lijepo auto.;)
Ovo te nagovaram zato što i sam planiram uzeti ovo.:D
 
Top