Najudobnije auto

Najudobnije auto

http://www.pik.ba/artikal/233601/mercedes-e-klasa-270cdi-avantegarde/

udobnije neces naci , ljepse takodje , malo izlazi iz tvojih kriterija ali nista strasno , oprema je perfektna :)
 
Član
ovdje ce ti svako reci ono auto koje on subjektivno preferira.. tako da.... skontaj sam sta hoces i kupi... nema ti pametnije :D


a da mene pitas, ja bi samo kakvog avdiju uganjao i rahat :D
 
BHT Ovisnik
ako hoces luksuzno,do 15€ da uvedes,da ima preko 150ks,kvalitetno uz to da je komotno i pravo udobno moja vruca preporuka BMW E60;)
to mi je auto san,nadam mu se za godinu-dvije u garazi,niti jedan audi mu nemoze konkurirati u udobnosti,jedino merc E klasa il cak manje,al udubno C klasa karavan,al bimer je bimer,najudobniji po meni E60
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ako hoces luksuzno,do 15€ da uvedes,da ima preko 150ks,kvalitetno uz to da je komotno i pravo udobno moja vruca preporuka BMW E60;)
to mi je auto san,nadam mu se za godinu-dvije u garazi,niti jedan audi mu nemoze konkurirati u udobnosti,jedino merc E klasa il cak manje,al udubno C klasa karavan,al bimer je bimer,najudobniji po meni E60

Ne bi vjerovao sta radi vazdusno vjesanje na autu po pitanju udobnosti...;)
 
Ako zelis udobnost moja preporuka je Citroen C5, ali ti rece da nevolis citrose pa tako da ti je moja preporuka Mercedes E220 2005 ili 2006 godiste jer tu dobivas sigurnost, udobnost a bgm i snagu oni su oko 150 konja ja mislim. Toliko od mene sretno u potraznji! ;)
 

DLS

Početnik
pricekacu tamo iza nove godine da jos malo se skupi para i da cjene malo opanu ,jer ipak kad prodje nova godina ..odma auta starija hehehe ako punica htjedne pogurat ..moglo bi se nesto i do 50 hiljdarki uzet .. evo geldo sam sad BMW 735i

neznam sta vi mislite ? (ili mozda audija A8 ili Merca S klase)??

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lidfme1bmot3
 
BHT Ovisnik
Sina je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
ako hoces luksuzno,do 15€ da uvedes,da ima preko 150ks,kvalitetno uz to da je komotno i pravo udobno moja vruca preporuka BMW E60;)
to mi je auto san,nadam mu se za godinu-dvije u garazi,niti jedan audi mu nemoze konkurirati u udobnosti,jedino merc E klasa il cak manje,al udubno C klasa karavan,al bimer je bimer,najudobniji po meni E60

Ne bi vjerovao sta radi vazdusno vjesanje na autu po pitanju udobnosti...;)

neznam jos za A8 kao u tebe,samo se u njemu nisam vozio sto znam od audia,al prijateljica ima vec 7 godina allroad,auto je strahota sto jest jest,al bimer je opet udobniji,sem ovjesa ima predobra sjedista,i naprijed i zadnja klupa
 
DLS je napisao(la):
pricekacu tamo iza nove godine da jos malo se skupi para i da cjene malo opanu ,jer ipak kad prodje nova godina ..odma auta starija hehehe ako punica htjedne pogurat ..moglo bi se nesto i do 50 hiljdarki uzet .. evo geldo sam sad BMW 735i

neznam sta vi mislite ? (ili mozda audija A8 ili Merca S klase)??

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lidfme1bmot3

Sta god da uzmes, neces pogrijesiti! Samo je stvar ukusa, sta se tebi svidja najvise;);)
 
BHT Ovisnik
mislim da MTR ima S klasu,da je imao i bimera E60 ,pitaj njega sto misli,njegov merc je limuzina prava
 

DLS

Početnik
momci hvala na odgovorima ,,javim vam poslije nove godine sta se uzelo(treba bogam dobro razmislit ,,nije to malo para) .bice nesto akobogda ..
 
Član
Sina je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
ako hoces luksuzno,do 15€ da uvedes,da ima preko 150ks,kvalitetno uz to da je komotno i pravo udobno moja vruca preporuka BMW E60;)
to mi je auto san,nadam mu se za godinu-dvije u garazi,niti jedan audi mu nemoze konkurirati u udobnosti,jedino merc E klasa il cak manje,al udubno C klasa karavan,al bimer je bimer,najudobniji po meni E60

Ne bi vjerovao sta radi vazdusno vjesanje na autu po pitanju udobnosti...;)

potpis na ovo... rodjak ima q7 sa vazdusnim vjesanjem.... nemas osjecaja za brzinu stvarno...udobno pravo a u krivini ulijeces sa minimalnim naginjanjem...:D:icon_smile::icon_smile:
 
Top