najgori TV voditelj

najgori TV voditelj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kurbla2005 je napisao(la):
ja kad cujem sasu vugdalica kad prenosi tekmu i kaze dobro si se udala kako si se nadala razbio bi tv

jos kad kaze za ibrahimovica....ide ibro naprijed..sav tv ispljujem
:D
 
Član
Najgori i najogavni...

7112-5.jpg


7099-5.jpg


7174-5.jpg
 
Član
bilosto je napisao(la):
jedan jedini put, kad je doticni vinko izgledao pametan, je bilo kada mu je u emisiju dosao tip iz okoline zenice... mislim cak da je to bilo u prvoj emisiji... mi smo to poslije i snimili, kad je bila repriza, imam ga na kaseti... elem, tip (natjecatelj ili naTIcatelj hahahaahah) je direktor skole u svom selu i veoma je ponosan na to. tokom predstavljanja kaze mu vinko recenicu u kojoj, kako rekoh, jedan jedini put dobi od mene plus...

kaze: u formularu koji ste popunili kazete da ste prosvjedni radnik, pa me interesira da li vi to zbog necega prosvjedujete ili ste u stvari prosvjetni radnik... ja se prevrnula! direktor skole, znaci akademski gradjanin sa diplomom, objasni kako se ZABUNIO!!!!! idot!

ps. za one koji nisu bas dobri s gramatikom i pravopisom, pa ne kuze fazon, da objasnim da se osoba koja se bavi prosvjetnim radom zove prosvjeTni radnik, a osoba koja prosvjeduje (demonstrira, buni se protiv necega, zalaze za nesto - jednom rijecju: mitingas!) se ne zove prosvjeDni radnik, ali je vinko od toga napravio fazon, jer da se zove, bilo bi zaista prosvjeDni radnik...
Ehhh, taj kreten!!!!!

I takodjer mrzim sve one voditelje na OBN-u...One kroatizirane pogotovo...

A kako pametni Vinko uvijek poslije nekog pitanja ima nesto vise reci o tome, i uvijek pita ucesnike:"Znate li vi to i to"
I pita tako jednom neku ucesnicu poslije odgovorenog pitanja:"A znate li vi ko je tralalalalala"
Kaze ona:"Ne znam, ali pretpostavljam da Vi znate"
ono, malo ga na zemlju spustila...

---
edit:
Mrzim takodjer ovog fashion guru-a(3.slika u prethodnom postu), ne znam mu ime, ali tako ga mrzim da sam mu jednom iz inata kad sam ga sreo u gužvi u tramvaju, zabio lakat u pleksus... ono, slucajno...
 
Početnik
poKle je napisao(la):
bilosto je napisao(la):
jedan jedini put, kad je doticni vinko izgledao pametan, je bilo kada mu je u emisiju dosao tip iz okoline zenice... mislim cak da je to bilo u prvoj emisiji... mi smo to poslije i snimili, kad je bila repriza, imam ga na kaseti... elem, tip (natjecatelj ili naTIcatelj hahahaahah) je direktor skole u svom selu i veoma je ponosan na to. tokom predstavljanja kaze mu vinko recenicu u kojoj, kako rekoh, jedan jedini put dobi od mene plus...

kaze: u formularu koji ste popunili kazete da ste prosvjedni radnik, pa me interesira da li vi to zbog necega prosvjedujete ili ste u stvari prosvjetni radnik... ja se prevrnula! direktor skole, znaci akademski gradjanin sa diplomom, objasni kako se ZABUNIO!!!!! idot!

ps. za one koji nisu bas dobri s gramatikom i pravopisom, pa ne kuze fazon, da objasnim da se osoba koja se bavi prosvjetnim radom zove prosvjeTni radnik, a osoba koja prosvjeduje (demonstrira, buni se protiv necega, zalaze za nesto - jednom rijecju: mitingas!) se ne zove prosvjeDni radnik, ali je vinko od toga napravio fazon, jer da se zove, bilo bi zaista prosvjeDni radnik...
Ehhh, taj kreten!!!!!

I takodjer mrzim sve one voditelje na OBN-u...One kroatizirane pogotovo...

A kako pametni Vinko uvijek poslije nekog pitanja ima nesto vise reci o tome, i uvijek pita ucesnike:"Znate li vi to i to"
I pita tako jednom neku ucesnicu poslije odgovorenog pitanja:"A znate li vi ko je tralalalalala"
Kaze ona:"Ne znam, ali pretpostavljam da Vi znate"
ono, malo ga na zemlju spustila...

---
edit:
Mrzim takodjer ovog fashion guru-a(3.slika u prethodnom postu), ne znam mu ime, ali tako ga mrzim da sam mu jednom iz inata kad sam ga sreo u gužvi u tramvaju, zabio lakat u pleksus... ono, slucajno...
15_8_200v[1].gif
 
Član
Umalo da zaboravim velikog poznavaoca automobila :lol: Poznati voditelj Boris Cigler

080129014.jpg
 
Član
evo i tog teksta sto sam nekad davno postavio na svoj nekadasnji blog

Autor teksta: JA hehhe :D



Evo nekih od bisera OBN-ovog komentatora sa sinošnje utakmice finala kupa uefa:

- "Nije dzabe fudbal najsporednija stvar na svijetu..."

- Pa zatim zanimljiva definicija kraja utakmice:
"Kraj je kad sudija odsvira i kad igrači odu u svlačionicu"

- "Golom Zinedina Zinadana"

- "Ovo može biti samo sreća (misli na izvodjenje penala),a istovremeno i šta znaju dva golmana..."

- "Bilo je tu trke u stilu Michaela Jonsona, ali i onih sporih u stilu kad god stignem dobro dosao..."

-" Nakon regularnih 90 min, te nakon produžetaka od 120 min..."

To su bili samo neki koje sam ja uspio primjetit,a vjerovatno ih je bilo jos jer sam ja gledao utakmicu tek od 86. minute....
 
Član
Dino je napisao(la):
Najgori i najogavni...

7112-5.jpg


7099-5.jpg


7174-5.jpg

Dodao bi jos onog drugo pedera sto bude sa ovim retardom pederskim sto vodi onaj kuharski show, sto usustini samo stoji i ima onu retardiranu bradu, kao i sasu vugdalica, lik je totalni idiot, nevjerovatno, ja uopste ne znam kako ovi opstaju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top