Najčešće zablude iz teretane

Najčešće zablude iz teretane

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cole care fino teretana.com,registruj se i upijaj sve one tekstove tamo.Ja koliko vidim ti dosta grijesis,jedes sve neke (boze me oprosti) gluposti,ti ne zelis dobiti salo,nego misice,a jeduci pitu i snedvice sigurno da misice neces dobiti,jer to je sve hrana prazna proteinima,a proteini su ono sto gradi misice,ne krabohidrati i definitivno ne masti.Ti fino,ako vec ne mozes da jedes cisto i pravilno,nakupuj sebi par kila whey proteina i uzimaj ga bar 4-5 puta dnevno ( pocetku ces imati problema sa probavom-da izvinse proljev :) ) ali to sam dok se organizam ne navikne na tu silnu kolicinu shake-ova. I odmor je od presudne vaznosti jer kako kazu misic ne raste u teretani ,nego dok spavas i odmaras.

poz ;)
 
pa po kili je oko 40 km

sad sve zavisi,razliciti proizvodjaci,da li je koncentrat ili izolat,blabla,ali oko 40 km je kilogram ;)
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
a koliko dođe po kili whey ili po kojoj vec kilazi,7kg? koliko para

nemoj da se ko zaebe pa kupi BioTech proizvode (one fuš iz mađarske/makedonije/slovenije itd)

originalni BioTech-ovi proizvodi su isključivo nastali na području sjedinjenih Am.država i kao takvi, preskupi su bili za područje istone Europe pa su se ovi iz susjednih zemalja sjajno snašli sa kojekakvim naturalnim ekstraktima, grožđanim šećerima itd i uvaljuju ovdje te proizvode kao BioTechove

najveći problem je što na kutiji stoji BioTech znak koji je gotovo pa identičan originalnom i na većini tih kutija stvarno piše made in USA što nije istina (čast izuzetcima)

banalan primjer, BioTech Whey 100% od 3kg recimo kupili biste ovdje u BiH za nekih 130 KM-nisam siguran za cijenu ali nebitno, bitno da to nije pravi suplement jer isti taj whey ako biste naručivali iz BioTecha, koštalo bi duplo više i to u dolarima pa vodite računa, znači, ako nemate nikoga vani u razvijenijim zemljama (ne mislim sad na Češku, Rumuniju, Sloveniju itd već na recimo Dansku, Norvešku, Švedsku, Njemačku i sl) onda preko njih kupite taj preparat ako baš taj želite, ovdje ga ne kupujte

zaključak, izbjegavajte kupovinu BioTecha u našoj lijepoj Bosni i Hercegovini :D

od ostalih preparata.. ne znam šta bih naveo jer ne znam kakve ko ima ciljeve pa je najbolje da prije kupovine posjetite neke od foruma sa BB tematikom i sve će vam biti jasno :)
 
Ja sam prije uzimao te glupe gainere,uglavnom Scitec Volumass 35 i MyoMax,ali nikad vise,to sranje je puno prostih secera i donosi salo,sad sam samo na whey proteinu i kad vjezbam i kad ne vjezbam,jer se radi o izvrsnom desertu,a niskokalicnom :D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Ja sam prije uzimao te glupe gainere,uglavnom Scitec Volumass 35 i MyoMax,ali nikad vise,to sranje je puno prostih secera i donosi salo,sad sam samo na whey proteinu i kad vjezbam i kad ne vjezbam,jer se radi o izvrsnom desertu,a niskokalicnom :D

proizvođač wheya koji koristiš je ?
 
Ma kupujem u teretani,iako vjebam kod kuce,dobar sam sa vlasnikom pa kod njega uzimam,prije je nabavljao Scitec,sada Ultimate Nutrition.Znas mozda,kakvi su oni? Jel i to fejk kod nas :D
 
Član
Rastezao sam se uvjek prije fudbala i tako jedan teretnjak iz teretane me napadne kako to ne valja ovo ono nemoj prije nego posle i ja ga poslusam racunajuci da godima ide u teretanu i mozda i zna nesto i zavrsim fudbal sa istegnutom preponom i tri sedmice sepanja :)

Tako da ne znam vazi li za sve ali meni je najbolje kad se prvo istezem pa onda dobro zagrijem ali sve postepeno, nista na brzinu.

Sta god da sam trenirao pola treninga je bilo dobro istezanje i zagrijavanje a posle treninga koja casa vode i nesto za pojesti.
 
Član
Ma dajte ljudi šta se zajebajete sa tim proteinčićima,fino uzmete Danabol ili Testu i deriii Miškoooo :D
 
Član
menjic je napisao(la):
Rastezao sam se uvjek prije fudbala i tako jedan teretnjak iz teretane me napadne kako to ne valja ovo ono nemoj prije nego posle i ja ga poslusam racunajuci da godima ide u teretanu i mozda i zna nesto i zavrsim fudbal sa istegnutom preponom i tri sedmice sepanja :)

Tako da ne znam vazi li za sve ali meni je najbolje kad se prvo istezem pa onda dobro zagrijem ali sve postepeno, nista na brzinu.

Sta god da sam trenirao pola treninga je bilo dobro istezanje i zagrijavanje a posle treninga koja casa vode i nesto za pojesti.

jeste, al si se prije tog rastezanja uvijek zagrijo, npr trcanje i sl... znam jer sam i ja treniro fudbal, a i bilo koji sport kad treniras tako ti je. prvo trcanje, pa neke vjezbe zagrijavanja i onda istezanje...
 
Član
google is your friend...

http://www.suplementi.info/

sve mozes kod nas nabaviti/naruciti i postom....
 
BHT Ovisnik
kolko sam shvatio nutrabolic je proizvođač tih raznih proteina i vidim da ga hvale po nekim forumima,kazu da ima dosta kreatina i toga,da li ima losih posljedica od njega
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top