Najčešće zablude iz teretane

Najčešće zablude iz teretane

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
ja sam u 6 mjeseci sto se tice snage postigao jako jako mnogo,posebno u rukama dok se na meni nista nije promjenilo,osim sto sam bio oblikovao malo prsa i trbuh i sad preko ljeta dok radim sve sam izgubio,cilj mi je bar malo ruke promjeniti,dosta se kolebam između proteina bi li uzimao,al sada ponovo cu raditi masu do 5-og mjeseca,ako nista ne postignem morati cu nesto poduzeti
 
Član
najbolje za mrsanje je trcanje UZBRDO, i naravno ukinuti kasno jelo, sto velika vecina praktikuje, ja evo odo pod tus pa sta pregristi hehehe :D
 
Član
Da malo i ja progovorim na jednu od najomiljenijih offtopic tema :D
Na ove neke gluposti neću da se osvrćem,nisu toliko ni bitne,vidim da je najviše pažnje privukao dio o skidanju sala.Svako ko se imalo razumije mora znati da je 80% izgleda hrana,u ostalih 20% spada trening,san,suplementacija pa i genetika.Za dobre trbušne treba veoma puno odricanja,najsmješniji su mi oni što dođu i misle da se za 2 mjeseca mogu napucati te odmah prestanu trenirati.. Ne kažu pametni ljudi bezveze da je ovo najnezahvalniji sport,i za kraj,dosta mi je više onih žilavaca što se krevelje po teretani,živjela MASA! :D
 
Član
Schumi je napisao(la):
Da malo i ja progovorim na jednu od najomiljenijih offtopic tema :D
Na ove neke gluposti neću da se osvrćem,nisu toliko ni bitne,vidim da je najviše pažnje privukao dio o skidanju sala.Svako ko se imalo razumije mora znati da je 80% izgleda hrana,u ostalih 20% spada trening,san,suplementacija pa i genetika.Za dobre trbušne treba veoma puno odricanja,najsmješniji su mi oni što dođu i misle da se za 2 mjeseca mogu napucati te odmah prestanu trenirati.. Ne kažu pametni ljudi bezveze da je ovo najnezahvalniji sport,i za kraj,dosta mi je više onih žilavaca što se krevelje po teretani,živjela MASA! :D

sto bi rekao Luka: MASA JE MAMA, A HEMIJA JE TATA:lol:
 
CoL3-99 je napisao(la):
ja sam u 6 mjeseci sto se tice snage postigao jako jako mnogo,posebno u rukama dok se na meni nista nije promjenilo,osim sto sam bio oblikovao malo prsa i trbuh i sad preko ljeta dok radim sve sam izgubio,cilj mi je bar malo ruke promjeniti,dosta se kolebam između proteina bi li uzimao,al sada ponovo cu raditi masu do 5-og mjeseca,ako nista ne postignem morati cu nesto poduzeti

uz pravilnu ishranu i dobar trening mozes postici nesto , i ja sam prije dok sam trenirao , dobio mnogo snage al se nije primjetilo zbog nepravilne ishrane , tako da ako se ponovo pocne , ishrana ce biti na prvom mjestu :cool:

a proteini i ti ostali suplementi , mozes uzeti onaj whey protein , on je oke skroz , ja znam dosta momaka sto su ga koristili i imaju dobre rezultate ;)
 
BHT Ovisnik
ja jedem kao konj,a sad bas da mogu izabirati kada cu rizu,kada piletinu i to bas i ne stignem,al jedem ko konj sto je je,prije skole kada sam prva smjena pojedem oko 7 topli i čaj,kasnije oko 9:30 pitu i opet poslije skole oko 12 uzmem kakav sendvić,oko 1 nesto ubacim u usta,u 2:30 sm u teretani,oko 4:30 ponovo jedem kuhano nesto al bas da valja ili filete,opet oko 7 i pred spavanje opet se najedem,samo da mi je nabiti mase,al slabo iude,slabo jer i radim usput pa to tesko ide,u njemackoj sam za tjedan ipo dobio 3 kile jer sam samo jeo i uzivao:cool: a za whey sam cuo sve pozitivno,mega masa govore puno daje na salo,trener u teretani mi je preporucuje,al po internetu je ne hvale bas najbolje
 
Član
sad to za kasnu veceru, ni to nije generalno. ako je tko u kasno doba jos aktivan, npr. druga, treca smjena, ako tko tako kasno dodje sa treninga (germanija neki fitness studio 24/7 24h otvoren, i ja sam licno voljela ici ili rano u 7h ili poslije 22h = prazno). hocu reci ako poslije one magicne granice od 18h radis vece aktivnosti (flash ne mislim na TO :p) i trosis energiju, nije na odmet i u 23h vecerati. sad ne mislim na janjetinu i sl. nego bjelancevine i proteine. (svjezi sir, tunjevine itd). receno mi da misic "radi" jos 24h nakon treninga, i potrebna mu je hrana (opet ne burek na kilu itd) :).
 
BHT Ovisnik
kazu da navecer ne valja jesti jer se deblja ja bas nastojim jesti zato da se udebljam malo,meni je naj lakse skinuti kile,jer za svoju tezinu ja jedem i previse,prijatelj od 90+kg mi sto se tice hrane ne moze konkurirati al takav mi je organizam da mi se nista ne prima, pa cemo vidjeti:cool:
 
Član
nevalja navecer jesti ako lezis na kaucu i tamburas nogama. de ti zabrani nekom radniku nocnom, kojem je potrebna energija da izdrzi cijelu noc. opet cu reci da ako navecer jedes normala trebas gledati STA jedes, i neces se debljati, jer ti radom i akcijom tu energiju potrosis.
 
CoL3-99 je napisao(la):
kazu da navecer ne valja jesti jer se deblja ja bas nastojim jesti zato da se udebljam malo,meni je naj lakse skinuti kile,jer za svoju tezinu ja jedem i previse,prijatelj od 90+kg mi sto se tice hrane ne moze konkurirati al takav mi je organizam da mi se nista ne prima, pa cemo vidjeti:cool:

potrazi na netu kako usporiti metabolizam , jer je tvoj ovigledno ubrzan , bas kao i kod mene :D

al ne brini se , znam da smo tu negdje s godinama , nama organizam jos nije potpuno razvijen , jarane ne moze i jare i pare :D

polako , samo jedi zdravo i pravilno , to sto ti radis je mozda malo previse , al ti najbolje zans kad si gladan , ti ces sa 25god imati problema sa kilazom , vidjeces , tako uvijek bude ;) :cool:
 
BHT Ovisnik
neznam,ja kada sam gladam odmah me stomak zaboli,pa tako se fino namirim i dobar:cool:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
kazu da navecer ne valja jesti jer se deblja ja bas nastojim jesti zato da se udebljam malo,meni je naj lakse skinuti kile,jer za svoju tezinu ja jedem i previse,prijatelj od 90+kg mi sto se tice hrane ne moze konkurirati al takav mi je organizam da mi se nista ne prima, pa cemo vidjeti:cool:

sto sam ja na takve ljubomorna :lol: meni dosta samo da pomislim na hranu i odmah 500gr vise na dupetu :lol:. imam prijateljicu, mrsava je, ne mrsava nego suha - a jede kao mecava, a nigdje po nicemu da se primjeti. ok i ona nije zadovoljna sa svojom figurom, njoj opet da je vise :icon_rolleyes:
 
Član
ma joj, ko ce covjeku ugodit. ko ima manje, da mu je vise, ko ima vise da mu je manje... :D
helem, uz odgovarajuci trud, sve se da postici... ;) al brate mili, kako odbaciti neke "stetne" stvari, kad su najukusnije :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top