Nagrada za Golf GTI Edition 35

Nagrada za Golf GTI Edition 35

Član
Mrva je napisao(la):
Nema teme Boki da ti nisi spomenuo taj ESP :icon_question:

Ali je u pravu.Korisna sprava za penzice u jakim limuzinama ali ko zeli pravu sportsku karting jurilicu a to nije samo stvar puke brzine i vremena na krugu......ja bi zabranio predznak sportski automobil na svemu sto u opremi uopce ima ESP.Spotski automobil mora biti lama,tockovi,volan i jak motor
 
GTI FAN je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
Nema teme Boki da ti nisi spomenuo taj ESP :icon_question:

Ali je u pravu.Korisna sprava za penzice u jakim limuzinama ali ko zeli pravu sportsku karting jurilicu a to nije samo stvar puke brzine i vremena na krugu......ja bi zabranio predznak sportski automobil na svemu sto u opremi uopce ima ESP.Spotski automobil mora biti lama,tockovi,volan i jak motor

To je recept za pravo sportsko auto. A ovi dzizadju neke ESP-ove, P.M. nabacaju zica 100 KG i malo vrcnes tabla svjetli ko jelka. Kad kupujes sportski auto, ti njega kupujes ne on tebe, i ti njime upravljas a ne on sam sebe.
 
Član
da sam ja birao nebi bio sigurno...zbog mnogo razloga (od kojih su mnogi i nabrojani)...ne kazem da ga nebi rado vozao :cool:
ali posto oni biraju, vjerovatno je to na racun stare slave i kulta gti-a...

u biti boli me ***** za njihovo misljenje ;)
 
Član
Slazem se sa bokijem, kad sednem u bratovu alteu prvo sta uradim, pritegnem dugme ESP OFF :) Zaista je lepse voziti tako, nemam nista protiv ESP-a, korisna je stvar ali na sportskom autu onemoguciti njegovo iskljucivanje je suludo!
 
Top