Nagrada za Golf GTI Edition 35

Nagrada za Golf GTI Edition 35

GTI je sinonim za brzi hatch od kako je izasao i kad kazes za 3 slova odmah pomislis na VW. Sad, procitao sam negdje da je bio neki renault prije njega koji je napravio taj prvi "hot hatch". Ne kazem ja da je VW inace GTI ocaravajuci po nekim performansama, cak sta vise i nije...za mene je zadnji pravi GTI je Golf 2 KR. I naravno postoje bolje opcije i kad sagledavas sta dobijes za novac koji platis ali jebi ga ja sam Bosnjak, ja hocu VW znak na haubi. Razumijes ... :)
 
Član
Sto bi mu gasio esp, pa nije ni jedno auto napravljeno da se divlja i frajerise sa njim :icon_question:
 
Član
Nego za sta je napravljena sportska jurilica? Po meni joj je bas to i namjena, uzivanje u voznji...

Ako hocu samo brz auto, onda mi i ne treba GTI, moze i bilo kakva limuzina sa puno KS.

Gledaj sta radi ovaj lik sa Peugeotom i kako ga vozi. Saxo je isti takav, naravno na cesti ne mozes voziti ovako ekstremno, ali malo klizanja zadnjeg kraja i tu mozes dopustiti. Tu je upravo i najvece uzivanje u voznji, kad ga zaneses pa ga ispravis na pravi nacin. Adrenalin ogroman i smjesak od uha do uha odmah stize. Sa ESPom uletis ko budala i cim pocne zanosenje, elektronika te zaustavi.

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6SyqVEAfAZU[/video]
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Nego za sta je napravljena sportska jurilica? Po meni joj je bas to i namjena, uzivanje u voznji...

Ako hocu samo brz auto, onda mi i ne treba GTI, moze i bilo kakva limuzina sa puno KS.

Gledaj sta radi ovaj lik sa Peugeotom i kako ga vozi. Saxo je isti takav, naravno na cesti ne mozes voziti ovako ekstremno, ali malo klizanja zadnjeg kraja i tu mozes dopustiti. Tu je upravo i najvece uzivanje u voznji, kad ga zaneses pa ga ispravis na pravi nacin. Adrenalin ogroman i smjesak od uha do uha odmah stize. Sa ESPom uletis ko budala i cim pocne zanosenje, elektronika te zaustavi.

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6SyqVEAfAZU[/video]

Pih to ja mala maca sta je gti kr kad se ja napijem :D
 
Član
'ta ce Golf :)

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/z3PrGSmEGt0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
Nema teme Boki da ti nisi spomenuo taj ESP :icon_question:

Nisu svi vozaci kao ovaj sa snimka sto vozi puga.. Nekom je auto stvar prestiza a neko to kupuje da uziva u voznji. Onaj koji ce uzivati sigurno nece dati 60 xxx na golfa kad za 100 000 ili vise moze uzeti GTR sa 400+ KS i da se sprda i sa kojekakvim Golfovima, Fordovima, Opelima i sl... Koliko je smao auta po Sarajevu sa 300+ a voze ga 60-70 fol nema gdje a obicni smrtnici sa tuniranim opelima i golfovima imaju :D
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Jel moram ista vozati da bih mogao komentarisati ? Ne vozam nista, ali imaju brojke koje sve govore.

I da ga mogu priustiti, opet bi uzeo Meganea RS za 44k maraka i ostalo sasuo na gorivo, alkohol i ckapi nego ledja lomio u Golfu i bio ostavljan u prasini od jeftinijeg auta :D

Megane RS, po snazi, vise je u klasi Golfa R ili Leona Cupra R

Cijenovni rang, je skroz nešto drugo... Audi A3 sa motorom iz golfa skuplji 10 000 KM... ili novi BMW 125i ili 135i coupe...

Kad već spominješ brojke, golfova se proda više 10x od megana RS, ne u BiH, nego u EU... Ispade, ljudi nisu normalni.
 
I ja isto mislim da je Megane RS već u klasi sa Golfom R-om .. A što volim ove VW hejtere,čudo jedno .. Samo vam OggyBoy fali još :D

Evo vam da vam dan prije prođe :

Nešto neće da se ubaci video,pojma nemam koji mu je .. Evo link ovako MEGANE RS vs GOLF R

Razlika u snazi 7 konja .

:D
 
Top