my project .......update golf mkII

my project .......update golf mkII

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: repaired golf (update)

fino ti to radis,samo ti lagano .nOke-ovim (ili kako vec) koracima i neces pogrijesiti..
 
Član
RE: repaired golf (update)

@ emir_89 ma nema jarane moram u cunere....a sto "sta mu uradi" bas je extra ovako :D jos kad ga zakucam....

@ oggy......ma samo lagano...i da hocu brze ne mogu...nema se "vremena" :D
 
Član
RE: repaired golf (update)

pa od nako finog momka, ode u ove zestoke cunere, bojim se da zbog golfa ne osvanes u narodnoj kuhinji hehehhe :lol:
zezam se, extra druze, samo naprijed. ;) valjda cemo nekad i tu kafu popit, hebemu belaj... :)
 
Član
RE: repaired golf (update)

ispricavam se na primjedbi, ali meni na G2 idu ili falcirane felne ili BBS-ice...ove ostale egzibicije ne upotpunjavaju izgled skroz kako treba :icon_confused:
 
Legend
RE: repaired golf (update)

ma bice ovo extra, samo ako me bude slusao heheheheh
salim se, samo naprijed kume, i sretno :)
 
Član
RE: repaired golf (update)

tibor987 je napisao(la):
ispricavam se na primjedbi, ali meni na G2 idu ili falcirane felne ili BBS-ice...ove ostale egzibicije ne upotpunjavaju izgled skroz kako treba :icon_confused:

ne pristaj mi na muku moj tibore...
 
Član
RE: repaired golf (update)

fin fin jasta nego fin :D:D:D:D ma trudim se kolko mogu ...trebalo bi biti uskoro jos nekih radova...;)
 
Član
RE: repaired golf (update)

nokke je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
ispricavam se na primjedbi, ali meni na G2 idu ili falcirane felne ili BBS-ice...ove ostale egzibicije ne upotpunjavaju izgled skroz kako treba :icon_confused:

ne pristaj mi na muku moj tibore...

zar i tebi druze ? haha....eto mozemo zajedno ici se utopit u pivi i tuzi :cool::lol:
 
Član
RE: repaired golf (update)

tibor987 je napisao(la):
nokke je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
ispricavam se na primjedbi, ali meni na G2 idu ili falcirane felne ili BBS-ice...ove ostale egzibicije ne upotpunjavaju izgled skroz kako treba :icon_confused:

ne pristaj mi na muku moj tibore...

zar i tebi druze ? haha....eto mozemo zajedno ici se utopit u pivi i tuzi :cool::lol:

uh kume...kad hoces :D:D:D:D samo reci heheheh
a sto jest jest...falcovane felge su beton...samo skupe :D
 
Član
RE: repaired golf (update)

felge iste moje... ;)
ja sam sebi za kecmana nabavio steffan 8jx14"... :icon_smile:
mozda uskoro kod mene bude 15" falcirane...nece biti preko 600km...i to sa gumama ... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top