my project .......update golf mkII

my project .......update golf mkII

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: repaired golf (update22.12.2008) )

joj ovih NOK(K)ETA sto su navalili sa golfovima :) svidja mi se golf, samo kupi njemacku karambolku :p
 
RE: repaired golf (update22.12.2008) )

Default je napisao(la):
joj ovih NOK(K)ETA sto su navalili sa golfovima :) svidja mi se golf, samo kupi njemacku karambolku :p

da tako lako ima nać njemački svi bih ih vozali sve ih je manje i manje oginalni karambolki gdje god ima ja ću kupit koliko god komada uvjek ih mogu prodat za dobre pare
 
Početnik
RE: repaired golf (update22.12.2008) )

dadao_style je napisao(la):
Default je napisao(la):
joj ovih NOK(K)ETA sto su navalili sa golfovima :) svidja mi se golf, samo kupi njemacku karambolku :p

da tako lako ima nać njemački svi bih ih vozali sve ih je manje i manje oginalni karambolki gdje god ima ja ću kupit koliko god komada uvjek ih mogu prodat za dobre pare

kume nerazumijem se u to zato lupam nemoj ti sta zamjerit sto ja nisam strucan majke ti.
 
RE: repaired golf (update22.12.2008) )

Default je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
Default je napisao(la):
joj ovih NOK(K)ETA sto su navalili sa golfovima :) svidja mi se golf, samo kupi njemacku karambolku :p

da tako lako ima nać njemački svi bih ih vozali sve ih je manje i manje oginalni karambolki gdje god ima ja ću kupit koliko god komada uvjek ih mogu prodat za dobre pare

kume nerazumijem se u to zato lupam nemoj ti sta zamjerit sto ja nisam strucan majke ti.

nemam razloga ništa da zamjeram samo treba uzet u obzir da mi vozimo auta koja su stara oko 17 godina pa dalje i da za nas ima sve manje i manje djelova pogotovo njemačkih zato kad nešo izleti njemačko to je lutrija pozz
 
Početnik
RE: repaired golf (update22.12.2008) )

dadao_style je napisao(la):
Default je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
Default je napisao(la):
joj ovih NOK(K)ETA sto su navalili sa golfovima :) svidja mi se golf, samo kupi njemacku karambolku :p

da tako lako ima nać njemački svi bih ih vozali sve ih je manje i manje oginalni karambolki gdje god ima ja ću kupit koliko god komada uvjek ih mogu prodat za dobre pare

kume nerazumijem se u to zato lupam nemoj ti sta zamjerit sto ja nisam strucan majke ti.

nemam razloga ništa da zamjeram samo treba uzet u obzir da mi vozimo auta koja su stara oko 17 godina pa dalje i da za nas ima sve manje i manje djelova pogotovo njemačkih zato kad nešo izleti njemačko to je lutrija pozz

pa i ja planiram da uzmem auto staro nekih 17 godina :D no nebitno da neidemo momkku vishe u off ti si mene ociigledno shvatio kao neko podjebavanje ili pametovanje a uopste nema nista sa tim... jos jednom se izvinjavam na off, a ako imas jos sta da kazes bujrum pm...

:icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim:
 
Član
RE: repaired golf (update)

eo nabavio sam nove felgice...isto 14" al su mnogo ljepse nego one...bar meni :D
 
Član
RE: repaired golf (update)

pa lijepo su sjele... al sto 14... sto ne makar 15... mnogo bolje bi sjele
 
Član
RE: repaired golf (update)

znam znam znam...al jbg cudna i duga je to prica ...i ja bih volio da su 15.....ali trebale bi biti u skorije vrijeme ;)
 
Član
RE: repaired golf (update)

Fino mu stoje,samo treba zakucati u pod da dodju do izrazaja i to je to :cool:
 
Član
RE: repaired golf (update)

opruge narucene...samo da vas pitam...jel moram nabavljati i plniske amortizere ako hocu da stavim opruge ili mogu na ove moje obicne staviti ???????
 
Legend
RE: repaired golf (update)

sho su dobre slike , a i garaza mi poznata haha :D

dobre felgice, bolje od starih kako god ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top