my project .......update golf mkII

my project .......update golf mkII

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: repaired golf

neka sad....moram sta i da pojedem...necu stopke jesti heheh...a uskoro sam i to mislio...a zanima me ima li gdje kakva fina rora....ono solidno...necu nesto napucano...
 

Eko

Član
RE: repaired golf

nokke je napisao(la):
neka sad....moram sta i da pojedem...necu stopke jesti heheh...a uskoro sam i to mislio...a zanima me ima li gdje kakva fina rora....ono solidno...necu nesto napucano...

Pa et ja sam npr radio kod Barbica i dosta raje iz Sarajeva i zadovoljni smo bar ja :D sad ne znam koliko ti je ostalo para .. skontaj se i sretno !
 
RE: repaired golf

Ma predobar golf, extra farovi izgledaju, gdje si kupio farove?
Moze jedan prijedlog, odnosno par prijedloga da ti golf jos bolje izgleda:
Tablica sprijeda, skini okvir i samu je pricvrsti za branik, manje prostora uzima, vise se vidi auti tj. branik i samim tim je ljepse...
i uzmi kakav vosak ili sredstvo za plastiku, premazi spoiler i branik tj. svu plastiku crne boje, izgledat ce kao novo i vise se isticat, bit ce jos ljepse...
Pozdrav
 
Član
RE: repaired golf

Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
Ma predobar golf, extra farovi izgledaju, gdje si kupio farove?
Moze jedan prijedlog, odnosno par prijedloga da ti golf jos bolje izgleda:
Tablica sprijeda, skini okvir i samu je pricvrsti za branik, manje prostora uzima, vise se vidi auti tj. branik i samim tim je ljepse...
i uzmi kakav vosak ili sredstvo za plastiku, premazi spoiler i branik tj. svu plastiku crne boje, izgledat ce kao novo i vise se isticat, bit ce jos ljepse...
Pozdrav

a kakav vosak ..gdje da ga kupim?
 
RE: repaired golf

Imas na gotovo svakoj benzinskoj, ja sam kupovao mislim da se zove "PlasticFantastic" il tako nekako, slicno, cijena je bila oko 7-8KM, mala bocica sa spuzvicom na vrhu, samo otvoris i naneses na plastiku i plastika pocrni, izgleda kao novo, a na njoj se ne zadrzava voda.
Extra izgleda...
Ima jos jedno sretstvo, znam da ga wurth proizvodi, al ne znam ime, to je boja i vosak za plastiku, ja dobio od druga iz njemacke, jednom presao plastiku i plastika i danas kao nova, sad samo prelazim sa voskom, al premazes jednom i miran si 5-6 mjeseci...
 
Član
RE: repaired golf

MA Fele je legenda.......A i autic ti super izgleda.....samo tako nastavii.......Sretno!!!!!!!
 
Član
RE: repaired golf

Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
Imas na gotovo svakoj benzinskoj, ja sam kupovao mislim da se zove "PlasticFantastic" il tako nekako, slicno, cijena je bila oko 7-8KM, mala bocica sa spuzvicom na vrhu, samo otvoris i naneses na plastiku i plastika pocrni, izgleda kao novo, a na njoj se ne zadrzava voda.
Extra izgleda...
Ima jos jedno sretstvo, znam da ga wurth proizvodi, al ne znam ime, to je boja i vosak za plastiku, ja dobio od druga iz njemacke, jednom presao plastiku i plastika i danas kao nova, sad samo prelazim sa voskom, al premazes jednom i miran si 5-6 mjeseci...

juce samkupio bocicu s spuzvicom i odradio posao i nevjerovatno sam zadovoljan...konovo majke mi.,...hvala puno ...ima li jos kakvih preparata da uzmem
 
RE: repaired golf

daj da vidimo before and after slike tog branika koji je sad ko nov :D

ukoliko se uopce moze ista vidjet na slikama.
 
RE: repaired golf

nokke je napisao(la):
juce samkupio bocicu s spuzvicom i odradio posao i nevjerovatno sam zadovoljan...konovo majke mi.,...hvala puno ...ima li jos kakvih preparata da uzmem

Eto vidis, kazem ti, drugacije auto, nije previse skupo, al vrijedi...
Ma ima tih preparata koliko hoces, drug moj, al skupi u PM.
 
Član
RE: repaired golf

bice bice uskoro slika...
jest skupo ali vrijedi svake pare...ja sam jos cuo da se koka kolom moze namazati isto...na spuzvu i trljaj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top