my golfers IV

my golfers IV

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
doslo je vrijeme da i ja svog golfersa parkiram 2001g,abs,esp,klima,elektricni siber,elektricni podizaci stakala,servo itd

onda je slijedilo postavljanje xenona 6000k
 
fino izgleda, ja bih licno samo nabacio ovakve felge(ili slicne)
go4a_gallery.jpg

, ofarbao lajsne u boju auta i spustio ga;)
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Farovi odlicno sijeli ;)
Lajsne u boju auta ;)

hvala a lajsne necu farbati jer svi imaju ofarbane lajsne ja pravim kombinaciju crne i sive boje na ljeto ce sjesti replike od golf V naravno polirane na crno
 
Član
prelijepo golf :cool: svidaju mi xenoni.ofarbaj lajsne u boju kola....drugo auta.ja sam kod sebe uradio:cool:
 
Član
duurma je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
super golfich...nego koliko ovo ima konja...

T(DI) crveno

e puno si mi reko...kod mene je kod oca T DI crveno...kod njeg je verzija od 101 KS dok imas DI crveno i od 130 KS...al kod oca identican golf tvom boja...sat...ESP....i jos neke opreme....razlika je on nema angel eyes...i vidim ti nemas grijace u sjedistima a on ima...golf ti je super...cim je di crveno lijepa oprema i motora... sretno u daljim radovima
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
duurma je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
super golfich...nego koliko ovo ima konja...

T(DI) crveno

e puno si mi reko...kod mene je kod oca T DI crveno...kod njeg je verzija od 101 KS dok imas DI crveno i od 130 KS...al kod oca identican golf tvom boja...sat...ESP....i jos neke opreme....razlika je on nema angel eyes...i vidim ti nemas grijace u sjedistima a on ima...golf ti je super...cim je di crveno lijepa oprema i motora... sretno u daljim radovima

hvala motor je isti kao kod tvog oca 101PS
 
Golf je extra,za razliku od drugih extra ocuvan,bolje mu stoje ovi od 6000 nego od 8000...prvo felge nabaci pa sve ostalo ;) i prva slika prvi red s lijeve...ja ti rekoh drzi far da nespadne a ti uzeo slikati, nema zaebancije u mojoj garazi ok? :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top