my golfers IV

my golfers IV

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
imam ja u oglasima ako kome trebaju ...17ke,,,5x100,ko nove...490 konvertibilnih majmuna...a sa duurmom bi se mogao dogovoriti na pm,pa da mozda kupim sprej crni za felge,pa mu uz felge posaljem u rajvosa.....hehe
:icon_exclaim:
 
Član
evo malo se radilo na obicnim farovima od golf IV evo kako je far izgledao prije farbanja



onda je slijedilo smirglanje koristio se vodobrusni papir od 800,1000,i zavrsilo se sa 2000



eh nakon smirglanja je naravno plastik primer dosao na red lijepo ravnomjerno se nanosilo



kada se plastik primer susio 5min slijedio je crni mat spray koji se nanosi na dva sloja boje prvo jedan sloj pa se susi 1 sat pa onda drugi



i konacno dolazi finish a evo i malo poredjenje;)

 
Član
Odlican golf vidi se da je ocuvan daj mi samo reci ti ksenoni dal si imao problema pri namestanju farova i dali raspiaju puno ?
 
Član
nisam imao nikakvih problema farovi su ostali podesni kako su i bili znaci nije bilo potrebno namjestati nakon ugradnje xenona a vidljivost je odlicna svjetlost mi nije razbacivalo samo treba farove lijepo podesiti i nema nikakvih problema
 
fini ti oni farovi ....gdje si kupio onu kutiju na donjoj slici...hehehe...
lijepo pravo ispalo...nek si skinuo napokon one farove,ona sociva ubise u oci...fuuuuj...
pozz duuurma.. :lol:
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
lijepo je ispalo, jesi li mogao ovaj krom oko žmigavca
i ovo ostalo zatamniti. pozz

mogao sam ali nisam htio ovako mi se vise svidja hehe;)

nermin suljagic je napisao(la):
fini ti oni farovi ....gdje si kupio onu kutiju na donjoj slici...hehehe...
lijepo pravo ispalo...nek si skinuo napokon one farove,ona sociva ubise u oci...fuuuuj...
pozz duuurma.. :lol:

heheh kutiju sam sam dobio od jednog jarana iz zivinica poslao mi poklon za novu godinu:lol: ostao mi je jos ovaj drugi:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top