Muffler Delete ??

Muffler Delete ??

ilitiga po naski skidanje zadnjeg lonca:D

67mkp0.jpg


jesu ti ameri blesavi ili sto?:D slusajuci clipove po netu i citajuci dojmove zvuk je odlican..u cemu je kvaka?

http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=109344
 
Član
e jebi ga vjerujem da je odlican, ali vala ja ne bi to sebi radio...kako ces na tehnicki kad ti i ispusna emisija i glasnoca ispuha probije maximalu hehe...jes da se to kod nas ne kontrolira, ali mozes ga sipu ako predjes u HR ili dalje :D
 
Član
neznam u cem je problem....ja nisam imo nijednog lonca,pa sam poslje isto tako uradio kao na slici.....
 
@edoze: na 330i skidanje srednjeg rezultira tolikom bukom da ne mozes sjediti u autu, pricam bas o zadnjem loncu

@tibor987: ja sam sebi gledao za auspuh od ss, millteka, bastuka i jos nekih i nisam bas zadovoljan zvukom, a bome ni cijenom, i onda naletim na ovu foru da ekipa jednostavno makne zadnji lonac i ima super zvuk za sitno love.

zadnji lonac nema veze s eko testom, a ni buka navodno nije nista pretjerana nego u biti slicna kao nekim sport loncem.

@ivica: zanima me jel to sto smeta autu u smislu pada perfomansi
 
Član
brut_zgodni je napisao(la):
@edoze: na 330i skidanje srednjeg rezultira tolikom bukom da ne mozes sjediti u autu, pricam bas o zadnjem loncu

@tibor987: ja sam sebi gledao za auspuh od ss, millteka, bastuka i jos nekih i nisam bas zadovoljan zvukom, a bome ni cijenom, i onda naletim na ovu foru da ekipa jednostavno makne zadnji lonac i ima super zvuk za sitno love.

zadnji lonac nema veze s eko testom, a ni buka navodno nije nista pretjerana nego u biti slicna kao nekim sport loncem.

@ivica: zanima me jel to sto smeta autu u smislu pada perfomansi

ja mislim da na atmosferskim motorima izgubis kolko tolko,a na turbacima ne....
 
Član
jaran na golf3 1.9 tdi skinuo sve lonce i stavio tako na kraju samo rore

ostavi auto na leru da radi 10 sec i kad pritisne gas zacadi nenormalno

u mene sto je slucaj bio na kocki

slucajno odvalio roru s zadnjeg lonca(u loncu nije bilo ni jedne pregrade znaci prazan) i nako ja u zurbi ubacim roru u gepeki krenem

jao majko mila zvuka :icon_eek::icon_eek: ori grmi jbt remus kako se culo aal najace kad prodjes uskim ulicicama iizmedju zgrada i stisnes ga u drugoj


http://www.facebook.com/video/video.php?v=1576747946761 ev jedan klip pa poslusajte ( ko ima dobre zvucnike)
 
http://www.youtube.com/watch?v=-xOG6vVEAUs

ovo uopce ne grmi toliko, u rangu je recimo supersprinta kod kojeg samo zadnji lonac dodje 900e+

-nemamo svi fejc da cujemo :D
 
Ja jedno vrijemem nisam imao na Civicu zadnjeg lonca,ali sam zato imao dva srednja i auto se prilicno derao,nije to neki ni dubok ni narocito lijep zvuk,prije bi reko jeeben,onako kako se cuju auta na rejsu :) eh sad bilo je preglasno i murija me stalno handrila i nisam mogao kako treba ni stisnut gas da se cijeli grad ne okrene,stvarno preglasno,ipak stigao sam i do Osijeka sa takvim zvukom,znaci na leru se nista nije cuo kao ni na nekim nizim obrtajima.

Kasnije sam skinuo jos jedan lonac i postalo je jos glasnije :) i evo sad konacno imam jedan srednji i nazad jap style i sad je zvuk tisi,ipak i dalje glasan ,cujem se na 500,600m,ali je sad lijep,ima dubinu,nako bas dobar :)
 
ivica je napisao(la):
Ali se ti mucis,pa nemas 190'8309183018 konja pa da ces izgubit 938929890 konja.....

imam 258 i rado bih ih sacuvao u štali :D

citao sam malo po netu o drasticnim padovim snage s neadekvatnim auspuhom, ok vecina se odnosila na srednje lonce i FI cijevi
 
Top