moved - farovi na BMW X5 americko trziste

moved - farovi na BMW X5 americko trziste

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ti sigurno imas procenat od prodaje
hajd nema veze neka ti bude ja tek sad kontam
ali morat ces da platis onda makar pivu
bez ljutnje ok
 
Član
sky walker je napisao(la):
ti sigurno imas procenat od prodaje
hajd nema veze neka ti bude ja tek sad kontam
ali morat ces da platis onda makar pivu
bez ljutnje ok

heh kad je za jarane netreba procenat,,usluga za uslugu vise volim ,,,trebace i on meni,,,al ako se nasali pa da sta,,malo vise,,, kupicu koju gajbu pa vas sve pozvati i udri o pivi:lol::lol::lol::lol:
eto sad i vi imate vlastiti interes:))))
 
Član
u pravu je covjek, fabricka su oba fara, ocam' , bio ja tu licno kad su ih montirali u Leverkusenu ili gdje ono bi :D
 
Član
trizex je napisao(la):
u pravu je covjek, fabricka su oba fara, ocam' , bio ja tu licno kad su ih montirali u Leverkusenu ili gdje ono bi :D

jest tako je bilo jo tamo u leverkusenu u americi:lol:tad igro onaj nas barbarez za njih:lol::lol::lol:a to ljudi se nacugali i onda nisu vidjeli kad su postavljali farove pa stave jedan od americkog jedan od evroskog modela
 
Član
et za pivu , pa da cojk bankrotira :D zamijenit cu mu jaranski ba, jedan na jedan, jedan far i zuti zmigavac od tempre za ovaj bijeli far od x5....da mu ne stoji dzabe.....ja cu ga se rijesiti na propisan, ekoloski nacin.......na piku.....:D
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
ima triza rezervnih dijelova sa onog fiata,pa trampajte za pivu... :D

a vidio sam projekt dobar fiat,,,nebi ga dzaba:lol::lol::lol:zeza,,,nije valjda da ovdje ima ljudi koji konzumiraju alkohol:lol::lol::lol:
 
na youtube svi americki x5 imaju tako nesto u fazonu sajfity first nesto da lijevi far ne ometa pjesake na pjesackom prelazu a je/o farove kad je veliki motor i gume su nove
a sad cim se proda pripremaj gajbu jer srebrenik nije daleko a dzigera prokleta
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
bacis na aukciju...pa nek pocetna bude gajba premingera :lol:

moze stavio 2234 gajbe pocetna,,,valjda popijemo sve:lol::lol:

sky walker je napisao(la):
na youtube svi americki x5 imaju tako nesto u fazonu sajfity first nesto da lijevi far ne ometa pjesake na pjesackom prelazu a je/o farove kad je veliki motor i gume su nove
a sad cim se proda pripremaj gajbu jer srebrenik nije daleko a dzigera prokleta

heh fele i gume skuplje od mog golfa:lol::lol::lol:cim se proda javim vam maksuz tema ide,,ako sta dobijem ,,,vi dovedite ribeee:lol::lol:
 
znam nerka znam ga jarani smo i znam njegov talenat za kupiti ili prodati
a ti ako ti je zao gajbe piva imam ja rodjaka u minhenu koji radi u bmw pa da on provjeri za farove mislim sta je jedna gajba za raju evo i mi cemo donjeti po gajbu pa neka bude kako valja
:lol::lol:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
2+2 je 4=ako 4 = 1/2 gajbe onda 2 = 1/4gajbe :D:D:D

u gajbi je 20 to znaci 1/4 gajbe je 5,,,to znaci da ti treba bar 3/4 gajbe da se napijes...to znaci da nama treba 3/4 x 10 gajbi da se nas desetorica napijemo:lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top