moved - farovi na BMW X5 americko trziste

moved - farovi na BMW X5 americko trziste

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: BMW X5

boss_C200 je napisao(la):
duurma je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
duurma je napisao(la):
oni po zakonu moraju imati zuto i bijelo svjetlo sa lijeve i desne strane

de ne seri ziv bio, mogu bit il bijela il zuta a razlicita nema teorije
@andel nemogu bit razlicita svjetla fabricki 100% je mjenjano, a jel udaran il nije u to ne ulazim

seres ti ako je amrekianc mora imati bijelo i zuto svjetlo sa lijeve i desne strane a za farove nisam nista rekao.......a sada ne znam za farove jeli to to


mora imati zuto, ali na obje strane, a ne samo na jednoj, a na drugoj bijelo... i zmigavci su u farovima tako da farovi su razliciti...ne kontam kako ne vidite razliku...
sorry na off-u..

jel moguce da sam vidjao ovog bmwa po banovicima:icon_question:

jest moguce najvjerovatnije je to taj,,
 
RE: BMW X5

ma hebat ga dobar je i ovako...mozda je covjeku bio puko far pa nije mogao naci ovakav sa zutim zmigavcem i uzme ovaj..ha ya:icon_exclaim:
 
Član
RE: BMW X5

adel_tuzla je napisao(la):
ma hebat ga dobar je i ovako...mozda je covjeku bio puko far pa nije mogao naci ovakav sa zutim zmigavcem i uzme ovaj..ha ya:icon_exclaim:

heh meni se to desilo ,,,samo ja nasao isti,,puko od kamencica ispod auta ispred...al ja za golfa naso odmah..:lol:a u jarana na audiju na auto putu isto jos s led diodama na a3
 
Član
RE: BMW X5

duurma je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
duurma je napisao(la):
oni po zakonu moraju imati zuto i bijelo svjetlo sa lijeve i desne strane

de ne seri ziv bio, mogu bit il bijela il zuta a razlicita nema teorije
@andel nemogu bit razlicita svjetla fabricki 100% je mjenjano, a jel udaran il nije u to ne ulazim

seres ti ako je amrekianc mora imati bijelo i zuto svjetlo sa lijeve i desne strane a za farove nisam nista rekao.......a sada ne znam za farove jeli to to

drug pogledaj lijevi pogledaj desni zmigavac u sklopu fara pa onda reci jel ok, i pogledaj slike malo na netu da li ijedan ima razlicite zmigavce na lijevoj i desnoj strani... valjda ces skontat sta ti govorimo ovdje
@adel_tuzla vjerovatno si upravu ako je americki model a ovdje narucivo zmigavac ili far neznam jel ide u kompletu il posebno i dobio ovaj od evropskog modela
 
RE: BMW X5

razlikuju se farovi i to momacki !
brizgaljke za pranje farova se razlikuju !
i one mrezice u karambolci polomljene!
fali i cep na karambolci za otvor kuke za slepanje i komadic okvira u masci
udaren a lose opravljen :icon_sad:
 
Član
RE: BMW X5

ajd nije off topic pa da beze raspravljamo;)

sky walker je napisao(la):
razlikuju se farovi i to momacki !
brizgaljke za pranje farova se razlikuju !
i one mrezice u karambolci polomljene!
fali i cep na karambolci za otvor kuke za slepanje i komadic okvira u masci
udaren a lose opravljen :icon_sad:

sve te sitnice mogu da odu vremenom,,lomljivo je to,,,ako ti kazes da je udaran onda sigurno jest:lol:
 
RE: BMW X5

sve te sitnice mogu da odu vremenom,, KAKO ,,lomljivo je to,,, ZASTO i KAKO
to je ipak bmw x5 a ne lada niva
:icon_question:
 
Član
RE: BMW X5

sky walker je napisao(la):
sve te sitnice mogu da odu vremenom,, KAKO ,,lomljivo je to,,, ZASTO i KAKO
to je ipak bmw x5 a ne lada niva
:icon_question:

a pomjerena tema :lol:e nek vala da sad raspravljamo do mile volje.....reko zar ti se nije desilo nikad da ostavis auto na parking il bilo gdje i vratis se ono nesto slomljeno skinuto i sl,,,,ljudi kradu od lajsni karambolki,,,felgi guma pa do auta,,,a i da je pravljen nevjerujem da bi neko stavio slomljenu resetku i sl...kad stavlja novo
 
Član
krenuli ste u nedogled pa....;)

a ono definitivno nema sanse da je fabricko, ko bi od vas iskesirao 100000+ KM za auto a da je onako asimetricno.....nema teorije :D
 
Član
trizex je napisao(la):
krenuli ste u nedogled pa....;)

a ono definitivno nema sanse da je fabricko, ko bi od vas iskesirao 100000+ KM za auto a da je onako asimetricno.....nema teorije :D

asimetricno mislis na farove a to nema veze s simmetrijom,,,,il vidis nesto sto ja ne vidim:icon_question:a za brizgaljku moze se slomit valjda jedna,,,
 
Član
RE: BMW X5

sky walker je napisao(la):
razlikuju se farovi i to momacki !
brizgaljke za pranje farova se razlikuju !
i one mrezice u karambolci polomljene!
fali i cep na karambolci za otvor kuke za slepanje i komadic okvira u masci
udaren a lose opravljen :icon_sad:

mozda tako treba jer je za americko trziste:lol::lol:

vidi se da nesto nije ok s prednjim krajem, al lievi far je novi 100%, pogledajte socivo u desnom kolko je tamno i socivo lijevog fara...razlika ogromna ...

al dzip kao dzip je pojava, nema sta:icon_biggrin:
 
Član
ma asimetricno, mislio sam u kontekstu toga da uzmes takvo nesto a da nije isto s obje strane, odnosno ta razlicita boja zmigavaca....cak im se i dizajn blago razlikuje....ovaj zut, a zatamnjena mu sredina, a drugi full bijel.....ne mogu zamisliti zasto bi IKO uradio takvo nesto autu poput ovoga :D mislim, da je NOV :D

a mrcina je kako god, gdje nije....steta da ga takav detalj "grdi"
 
Član
RE: BMW X5

mozda tako treba jer je za americko trziste:lol::lol:

vidi se da nesto nije ok s prednjim krajem, al lievi far je novi 100%, pogledajte socivo u desnom kolko je tamno i socivo lijevog fara...razlika ogromna ...

al dzip kao dzip je pojava, nema sta:icon_biggrin:
[/quote]

pa to je dobro ,,znaci ima novijih djelova od auta,,,,odo povecat cjenu:lol::lol::lol::lol:
 
Član
@darko, eto ti slika na prvoj strani....

@andel
hehe, vala bas, ganc nov far, a opet uracunat u cijenu :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top