Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

sandy_mo je napisao(la):
Jooooj :D sto ne zovete mene i Kicu nekad :icon_evil:

ja konto bicete dole kao i svake nedjelje

jeste to je prskalov Bmw sto se vidi u pozadini

bolc stavi koju sliku ako imas,stavio sam sve slike samo od svoga nemam ni jedne
 
Član
Mi dole budemo samo kad se dogovorimo ovde preko foruma, inace rijetko kad da odemo dole da ne najavimo ovde :cool:
 
Član
Ajd za vikend da se skupimo dole :D nismo odavno :) a i taman da iskoristim jos malo vremena prije nego vozacka ode na hladjenje :lol:
 
Član
Svakako moram u mostar po papire od psa pa mozda dodjem sa cetvorkom malo da vidim sta kako :)
A sta bi sa vozackom... jbt ja 7 godina vozim nikad jos vozacku nisam hladio :D ali kad moju uzmu nece je vratiti do 2049
 
Član
3 prekrsaja odjednom i hladjenje mjesec dana 1 kazneni i 100 km, ajd navrati iskupi jos ekipe pa doletite :D ;)
 
Član
I ja cu usput doci zbog obaveza oko papirologije za prijavu legla . Znas da je meni mrsko sa čađavcem dolaziti :D kockara jos nije za pokazivanje
 
Član
Ma nema veze dobar je i cadzo :D skupi jos malo ekipe, gdje su Bruno i ostali i njih nam povedi :D
Jel slozio Bruno kocku?
 
Član
A jest i ova pista pala qrcu za ushi...i dalje moram reci da mi je najbolji bio meet onda kad smo rostiljali, ja i maki se napili sa mandicem, sotrom i srkijem pa sam zbog njih jazavaca spusio vozacku mjesec dana i popusio 130 maruna :lol::lol::lol:
 
Član
bmwscaner@ gledaj ovo :lol::lol::lol:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=N_4NFD3pI0A#!

Pise nesto Radisici meet :lol::lol:
0:22 kako prikolicu iznese :D
 
Član
Ajde da se dogovorimo jedan datum prije nego pocnu ove zestoke vrucine da se napravi meet kako spada znaci rostiljanje i td. pozvat ekipu iz Sarajeva i Neuma, spremit guma i uzivat kao nekad. Ima li zainteresiranih za to :D
Ja cu donijet guma i laminata pa cemo malo FWD drift i tako to :D :cool: :cool:
 
Top