Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

BHT Ovisnik
meni ne treba pista,od interexa do bune pa od bune nazad do ortijesa sam bokom prosao:lol:
magistrala ko dusa,ortijes-buna prelijepa relacija za boka,samo povuci rucnu i gas:cool:
 
Član
Kod moje zgrade u smetu zaglavila Lada Niva 4x4 na offroad kramponkama...sad i da hocu ne mogu izaci :lol:
 
BHT Ovisnik
:lol: u mene u firmi isto svi ostali zakopani,ja izasao bez problema,probio se i do donje jasenice,proso neku vitaru bila zapela,zapeo vw t4 syncro,ko od sale prosao,volvo se mescini veseli snijegu ko malo dijete,nikad mi ljepse nije radio:lol: pocastio me driftom na parkingu interex i duz cijele magistrale i nazad:lol: sutra ako se ne poledi vise nosim kameru sa sobom na posao:D
 
Član
Ja sam veceras na relaciji Rodoc- Buna bokom po cesti, pravi merak :D malo poledilo a preko snijega :D uz lagani gas extra :cool: :cool:
 
Član
bio juce na pisti sa 4x4:123::123: pogonom nigdje ni koga na cesti samo vozila 4x4 malo do vranjevica se provozali u blagaju nekih 40cm snijega nema nanosa pravo neobicno u odnosu na mostar :lol::lol::lol: poslije ovoga kupujem jeep definitivno;)
 
Član
I meni je padalo jucer na pamet,sutra nedjelja pa na pistu malo otic zajebavat se..al jest jest aha zavali snjeg preko noci ko lud,ak ne pado mogli smo sljedecu nedjelju malo tamo se skupit :) poslje ovog je***og snjega :) :123:
 
Top