Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
Ma na drugu stranu tamo gdje su zgrade :D
Ma nema nekog mjesta dole, mislim moze se skupit........ :cool:
Kad se već priča o skupovima van Mostara može se otić i u Međugorje. Lijepo mjesto ima, beton prilaz sve. Pored se moze i kava popit ako bude hladno ;)
 
Član
Marko imam lijek protiv kamera :) skinem table i udri na sve strane :D Btw nebi nam bilo blesavo do neum-a otic kad mislimo malo dalje se gonjat sad sam auto regulisto papire promijeno sad je sve 1 kroz 1 :) Bio bi nam red otic do neuma do ive i darke...Svaki put oni ovamo nikad mi tamo :) Ajmo se organizirati i jedan vikend dole zaprasit npr Iduci vikend :)
 
Član
Hmm ja nisam siguran dal mogu jer tek u srijedu cu moc predat za vozacku, imam potvrdu za B cekam srijedu da mi izdaju za A i onda cu predat sve, ako neko ima kakvu informaciju moze li se granica prec sa potvrdom idem i ja onda sigurno, u nedjelju kolega Igor slavi rodjendan pa cemo u ovu nedjelju na pistu pa onda po meni bolje tek onaj tamo tjedan dole ic
 
Član
I definitivno ce ove nedjelje bit dima dole, znajuci Igora mislim da nece proc bez dima sto posto :cool: :cool:

A za iduci vikend idemo dole valdja cu ja skemijat nesto da dobijem ono plasticno govno :D
Ako nista probat cu sa papirom samo prec, i ako dogovorimo to nazvat cu ja Darku i Ivu da im najavim da dolazimo da spreme poligon :cool: :cool: :cool:
 
Član
Ako te nepuste preko grane imas put preko sjekosa/svitave mada je katastrofa i zajeban je pa ako imas zivaca mozes i tuda :)
 
Top