Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
Crvena neman ce takodje doci dole :D
neznam sto tako kasno bolje je ranije ondan a pistu da odemo i kasnije negdje na pice sok ili caj ko sta voli :D
 
BHT Ovisnik
bome ako bude kao danas slobodno zaboravite,ovamo odnese sve zivo,mene danas pri 130-140 lijepo vjetar ponese,jedino je ado blizi pisti od mene pa neka on potvrdi,al mislim da bi se razisli u 5 min:D
 
ZELA GTI je napisao(la):
Dado nisi bio na zadnjih 10 skupova. Ni kada je bilo sunčano, kišovito, vjetrovito... Ne moraš biti hejter:D

kolega moj ja otvoreno kažem da ne dolazim na pistu ja kad sam dolazio na pisti nemislim na tebe al neki nisu ni znali gdje je pista niti su imali polozeno još su bicikla vozali a iskreno draze mi je bilo obić neka bitna natjecanja kao svake godine vw show karlovac pa razne style scene po bih nego gledat na pisti kad će me nečiji točak sprašit u glavu sto se mene i mog bivseg golfa tiče nema gdje nisam bio a pista sto je propala pa nitko ne dolazi nije moj problem sretno vam bilo sto se mene tiče samo se vi mrznite duga je pista lijep pozdrav svima
 
Član
Ma najlakse vam je samo kukat i zalit se na zimu, zato i jest i drzava i scena takva svi samo kukaju i zale se, stisnite dupe malo, nece se niko pokajat ako se provoza malo ;)
 
Član
dadao_style je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Dado nisi bio na zadnjih 10 skupova. Ni kada je bilo sunčano, kišovito, vjetrovito... Ne moraš biti hejter:D

kolega moj ja otvoreno kažem da ne dolazim na pistu ja kad sam dolazio na pisti nemislim na tebe al neki nisu ni znali gdje je pista niti su imali polozeno još su bicikla vozali a iskreno draze mi je bilo obić neka bitna natjecanja kao svake godine vw show karlovac pa razne style scene po bih nego gledat na pisti kad će me nečiji točak sprašit u glavu sto se mene i mog bivseg golfa tiče nema gdje nisam bio a pista sto je propala pa nitko ne dolazi nije moj problem sretno vam bilo sto se mene tiče samo se vi mrznite duga je pista lijep pozdrav svima

:lol::lol:

A dan te yebo:cool:
 
Član
Danas se vrijeme kolko-tolko smirilo, u 11h je okupljanje na Energyu pa se lagano ide kroz grad prema pisti oko 12-12:30h se nadamo bit na pisti ;)
 
Top