More je provod, more su koke- ljetovanje 2011

More je provod, more su koke- ljetovanje 2011

Član
Neko za 3, neko 2, a neki vec i za nesto jace od mjesec dana planira ic na remo. Da cujem bosance sa foruma gdje planiraju "odmarat" ove godine. Ja licno imam dvoumice izmedju Sutomora i Podgore... tj. neki smo za jednu, neki za drugu opciju.
Gdje su najbolje electro svirke, gdje najbolje koke : ) itd. itd. mjesec tj period, gdje preporucujete jeftinija mjesta sto se hrane, najjeftinih nocenja i ostalog tice...

Eto da bacimo supljak malo i o ovoj temi, kao i sve god. do sad:icon_smile:



p.s.
zna li neko gdje je ovo?
 
Početnik
ma standard grad Vrbnik Otok KRK dzabane stan,hrane poneses nesto,cjela kuca na raspolaganju budem koliko hocu..da je mala plaza jest,al ionako najmanje na plazi budem pa mi nesmeta ;)
 
Član
@damir:Ne znam ali ja ne bih izabrao Sutomore u tom slučaju nikako, uopšte mi se ne sviđa tamo...
 
Član
Ja bio u Baru prosle god. dva puta, Sutomore na prepisat udaljenosti, extra mi bilo :) a lakse naci smjestaj, i jeftinije :)
 
Član
inace boravim u orebicu, imam kucu tamo, medjutim prosle godine bio u zelenici kod herceg novog i bilo mi fakat preljepo. ako se neki sjecaju one izreke: "dabogda otiso na goli otok" ... ne zove se goli otok, zove se "fort mamula" i bio sam tamo :D ... obiso stvarno dosta "gotivnih" mjesta, rupe u otocima gdje su se podmornice skrivale, par ogromnih spilja gdje sam se kupo itd itd itd ... sve u svemu, odlican provod, puno toga za ispricat al sad stvarno nemam kad ... isto tako za ljubitelje narodnjaka, u 11 dana kolko sam bio dole, promjenilo se preko 20 pjevaca (ima vise lokala a ne zna se koji je bolji :cool:) ... neka od imena su: ljuba alicic, sinan sakic, saban, haris dzinovic, sako polumenta, dado polumenta medju njima se naso i amadeus band, igor vukojevic i stvarno da ne narbajam dalje, slavica cukteras, viki itd itd itd itd ...
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Pa haj jara' obrazlozi, svaka preporuka je dobrodosla, bila ona za ili protiv : )

Prednosti: jeftin smeštaj i što kaže triza lako ga naći, takođe i cene u gradu nisu velike.

Mane: mesto mi se ne sviđa, plaže mi se ne sviđaju ništa posebno, provod nije ni 10% kao u Budvi, dobro Budva jeste skupa i izvikana i nju bih zaobišao, iz tog razloga bih ja izabrao Herceg Novi ili Kotor(ako bi već u CG), mnogo lepša mesta pre svega, lepše mi je i more u zalivu, nekako je sve čistije i kulturnije. Možda je to samo moje misljenje, ali eto da ga iznesem.;)

P.S. Za ljubitelje electro muzike u HN-u ima lepih sadržaja(barem je bilo ranijih godina), čak je i benny bennasi dolazio.
 
Član
sjednem u auto i na moru sam za sat vremena a vecinom se urokam alkoholom ko boodala i spavam na plazi tako da me smjestaj ne zanima dje god dodjem hotel Borovina 100 zvjezdica :D
 
Top