moja vozilica - Fiat Stilo

moja vozilica - Fiat Stilo

Član
zlajaaa je napisao(la):
što si dinamit stavio, hoćeš da ubiješ suvozača:icon_confused::icon_confused::lol::lol:

hahah zato sto je vlasnicima stalo do auta... ima tu jos dosta stvari za koje lopovi neznaju ! :lol:
 
Član
Bravo 16v je napisao(la):
Haha..gdje si nasao ovo uputstvo? P.S. posto sam ja sastavio uputstvo i stavio na jedan nas forum!

Daj link i kod mene ima gresku tako ga i kupio,naviko sam da gori mozda bi mi i nedostajala da je ugasena :icon_rolleyes::lol:

Ajd napiste jos par rijeci u temi uradi sam il ovdje ...

To sa ciscenjem konektora rijetko se rijesi vecinom valja rastavit sjediste kao i ovdje na slici da bi nesto napravio :icon_smile:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Bravo 16v je napisao(la):
Haha..gdje si nasao ovo uputstvo? P.S. posto sam ja sastavio uputstvo i stavio na jedan nas forum!

Daj link i kod mene ima gresku tako ga i kupio,naviko sam da gori mozda bi mi i nedostajala da je ugasena :icon_rolleyes::lol:

Ajd napiste jos par rijeci u temi uradi sam il ovdje ...

To sa ciscenjem konektora rijetko se rijesi vecinom valja rastavit sjediste kao i ovdje na slici da bi nesto napravio :icon_smile:

upravo tako fazon je samo foliju izvaditi iz sjedista,izrezati komad kartona poloziti na foliju i to sve fino smotati ko palacinak :D i zavezati tj dobro stegnuti vezicama,ima bruku detaljnih objasnjena na netu ja sam ovo davno naso pa mi ostalo u pamcenju ;)

s1ck je napisao(la):
sto sutis hinjo?! i jesil uspio napraviti?
ma zaboravio brate ;) fercera samo tako :lol:
 
Član
evo dosao je na red ovaj servo da se popravi danas malo plastike skidao oko el.motora i modula sutra aBd najvjerovatnije skidanje komplet modula pa da vidimo gdje je puko kvar :icon_question: sumnjam u hladne lemove...
 

Prilozi

  • DSC02393.JPG
    DSC02393.JPG
    161,2 KB · Pregleda: 61
  • DSC02395.JPG
    DSC02395.JPG
    187,7 KB · Pregleda: 66
  • DSC02396.JPG
    DSC02396.JPG
    115,3 KB · Pregleda: 46
Član
ma ti bas ne vjerujes majstorima i servisima
kod tebe samo URADI SAM :icon_smile:
samo nastavi ali pazi da sta ne batalis ;)
 
Član
evoga napokon skinut :D ovih dana provjera stampe dok se ugrabi vremena :icon_smile:
 

Prilozi

  • DSC02402.JPG
    DSC02402.JPG
    215,5 KB · Pregleda: 55
  • DSC02403.JPG
    DSC02403.JPG
    172,8 KB · Pregleda: 43
  • DSC02404.JPG
    DSC02404.JPG
    179,9 KB · Pregleda: 49
  • DSC02405.JPG
    DSC02405.JPG
    128,3 KB · Pregleda: 32
  • DSC02409.JPG
    DSC02409.JPG
    158 KB · Pregleda: 41
  • DSC02410.JPG
    DSC02410.JPG
    151,9 KB · Pregleda: 54
kakav problem si imao sa servom? meni je cas radio, a cas u voznji otkazivao da sam jednom cak i jedva skrenula na krivini.
imam stila, 1.9 jtd...kod majstora vec 3 dana i nista mu ne moze. izgleda ce biti traziti polovni servo komplet, ali gdje? ima li neko neku ideju?
 
Član
fiatistkinja je napisao(la):
kakav problem si imao sa servom? meni je cas radio, a cas u voznji otkazivao da sam jednom cak i jedva skrenula na krivini.
imam stila, 1.9 jtd...kod majstora vec 3 dana i nista mu ne moze. izgleda ce biti traziti polovni servo komplet, ali gdje? ima li neko neku ideju?

http://www.pik.ba/artikal/385381/dijelovi-za-fiat-stilo/#sta=pitanja

probaj kod njega Edin. tel. 062994354
 
Član
Zna taj servo zezati i ako imas slab akumulator provjeri sa instrumentom.mene je isto zezao ocistio kontakt sprejom i napunio akumulator ponistio greske na diagnostici i odtad se vise nikad nije upalila lampica za servo.;)
 
Top