moja vozilica - Fiat Stilo

moja vozilica - Fiat Stilo

Početnik
e onda nije dobro...:icon_sad:


ajd javi kako si prosao kad popravis,koliko kosta i ko ti je radio,da znam,nedaj Boze ako i ja budem imao slicnih problema da znam kome se obratit...boljke su ti el.servo kod svih auta..:icon_rolleyes:
 
Član
jbg nista nije nepoderivo sve sto covjek napravi pokvari se kad tad a on je radio 8 god ;) javit cu kad ga popravim aBd sta je bilo :icon_question:
 
Član
Pogledaj to za servo malo na crofiat forumu i pitaj tamo ima dosta objasnjenih kvarova i tamo ljudi vecinom sami sebi popravljaju pa i pisu jer su servisi skuplji neg kod nas :icon_rolleyes:
 
Član
evo malo se igralo u PSu :D ovo mi je vizija aBd koju tezim da realiziram...
[attachment=32243]
 

Prilozi

  • DSC02303e.jpg
    DSC02303e.jpg
    216,6 KB · Pregleda: 102
Član
ekipa na okupu :D[attachment=33574][attachment=33575]
 

Prilozi

  • DSC02360.JPG
    DSC02360.JPG
    56 KB · Pregleda: 77
  • DSC02358.JPG
    DSC02358.JPG
    54,9 KB · Pregleda: 80
Član
Vidio sam te u TZ kod mejdane kontam lijep stilo a poznate mi felge na stilu al opet reko otkud ti u TZ :icon_rolleyes::lol:

Lijepo izgelda :cool: samo gume kad budes mijenjo nekad uzmi malo veci profil ;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
Vidio sam te u TZ kod mejdane kontam lijep stilo a poznate mi felge na stilu al opet reko otkud ti u TZ :icon_rolleyes::lol:

Lijepo izgelda :cool: samo gume kad budes mijenjo nekad uzmi malo veci profil ;)

hvala,veci profil obavezno samo dok dodzem do guma hocu malo mehanikom da se pozabavim kocnice i jos vamo neke stvarcice :icon_smile: a aBd dogodine mozda gewinde a gume sigurno :icon_biggrin:
 
Član
Stilo je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Vidio sam te u TZ kod mejdane kontam lijep stilo a poznate mi felge na stilu al opet reko otkud ti u TZ :icon_rolleyes::lol:

Lijepo izgelda :cool: samo gume kad budes mijenjo nekad uzmi malo veci profil ;)

hvala,veci profil obavezno samo dok dodzem do guma hocu malo mehanikom da se pozabavim kocnice i jos vamo neke stvarcice :icon_smile: a aBd dogodine mozda gewinde a gume sigurno :icon_biggrin:

prihvati se brusilice dok ne dodju gevinde :lol::lol:
salim se polako samo bice svega ;)
 
Član
Bravo 16v je napisao(la):
Fin Stilo! Flege mu dobro leze,a i boja je za 10! ;)
hvala ;)

s1ck je napisao(la):
Stilo je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Vidio sam te u TZ kod mejdane kontam lijep stilo a poznate mi felge na stilu al opet reko otkud ti u TZ :icon_rolleyes::lol:

Lijepo izgelda :cool: samo gume kad budes mijenjo nekad uzmi malo veci profil ;)

hvala,veci profil obavezno samo dok dodzem do guma hocu malo mehanikom da se pozabavim kocnice i jos vamo neke stvarcice :icon_smile: a aBd dogodine mozda gewinde a gume sigurno :icon_biggrin:

prihvati se brusilice dok ne dodju gevinde :lol::lol:
salim se polako samo bice svega ;)

hahaha ma ja brusna ploca i laganice ha ja :lol: ma polako jasta samo zdravlja i pameti ;)
 
Član
danas sam se napokon nakanio da izvadim sjediste i rijesim problem sa senzorom tezine u suvozacevom sjedistu koji me je dobro nervirao :icon_mad: jer mi je izbacivao gresku na bordu,evo i par slikica radi vizualnog dozivljaja mozda i nekom pomogne ko ima slican problem...
 

Prilozi

  • DSC02372.JPG
    DSC02372.JPG
    156 KB · Pregleda: 53
  • DSC02370.JPG
    DSC02370.JPG
    180,9 KB · Pregleda: 42
  • DSC02369.JPG
    DSC02369.JPG
    199,4 KB · Pregleda: 47
  • DSC02371.JPG
    DSC02371.JPG
    182,8 KB · Pregleda: 39
  • DSC02373.JPG
    DSC02373.JPG
    189,6 KB · Pregleda: 48
  • DSC02374.JPG
    DSC02374.JPG
    151,3 KB · Pregleda: 39
  • DSC02375.JPG
    DSC02375.JPG
    147,1 KB · Pregleda: 54
  • DSC02376.JPG
    DSC02376.JPG
    198 KB · Pregleda: 55
  • DSC02377.JPG
    DSC02377.JPG
    143,4 KB · Pregleda: 48
  • DSC02378.JPG
    DSC02378.JPG
    100,2 KB · Pregleda: 48
Član
ja sam taj problem rijesio ciscenjem kontakata na tim dzekovima :icon_smile:

p.s. Bravo 16v vidio sam te danas prozuja pored energopetrol pumpe od intereksa prema stupu, ja taman natankao stilandzu i hocu da se ukljucim kad vidim kolega propici :))
 
Top