moja vozilica - Fiat Stilo

moja vozilica - Fiat Stilo

Član
e ovo volim vidjet kad neko stalno nes radi :D:cool: svaka cast ;)

neg imam i ja viska ubodnih onih od pozicije smd http://img828.imageshack.us/i/123ri.jpg/ ove pa cu morat probat stavit naprijed u onu plafonjeru, a za zadnju imaju kod dženia sa foruma neke na pločici mislim da mogu stat a ima i ovo cudo kod nenada :D http://img828.imageshack.us/i/123ri.jpg/ ma kinezi svasta napravili :D dobre su ove kod tebe, SMD cudo ;)

ja stavio za osvjetljenje tablice sad u nedilju ljpse puno izgleda,pa mi se svidilo mrsko mi bilo ih posle vadit aj reko neka i one dosadne greske i sijalice sto sja na instrument tabli rijest ce se i to nekako :D
 
Član
e zanimljive celicare..
a lijepo bi stajale felge ove felge posebno 18''...
al ako planiras nove uzimati onda imas boljih opcija ;)
 
Član
AnDel je napisao(la):
e zanimljive celicare..
a lijepo bi stajale felge ove felge posebno 18''...
al ako planiras nove uzimati onda imas boljih opcija ;)
Mislio sam nove uzimati,ne znam skontati cu se jos :icon_rolleyes:

adi187 je napisao(la):
Ma jok kakvo to ako nisu ovakve ne stavljaj :cool::D
I felge moraju bit sa stilom :icon_biggrin:

:icon_eek:



Uploaded with ImageShack.us

;)

Joj sta urdi od Stila :icon_cry: plastike tonu nisu lose ove al to nije to :icon_smile:

Ove nisu lose samo 19" :D


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
na ovom gore stilu samo felge i valjaju,ostalo *****,plastike ko u prici. mislim da su ti dobre te fele,ja sam jedne slicne prodao,doduse 17-ke su bile, ista marka kao i tvoje
ako ces novo uzimat onda imas puno opcija,ima dobrih felgi za kupit:cool::cool:
 
Član
Pa i stavio sam sliku radi felgi i nisam radi plastic fantastic spojlera :D
Bas su zanimljive felge :icon_smile:

A od ovih sto si ti stavio da os kupit men ljpse fabricke 17 od stila radije njih uzmi a i jeftinije ;) glupost dat dobre pare za nove a uzet obicni neki model jedino dobro sto su 18 :D a mogu i 19'' samo mora profil gume ici 35 ;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
Pa i stavio sam sliku radi felgi i nisam radi plastic fantastic spojlera :D
Bas su zanimljive felge :icon_smile:

A od ovih sto si ti stavio da os kupit men ljpse fabricke 17 od stila radije njih uzmi a i jeftinije ;) glupost dat dobre pare za nove a uzet obicni neki model jedino dobro sto su 18 :D a mogu i 19'' samo mora profil gume ici 35 ;)
Ne znam ni sam jbg ako nalete kakve ocuvane fele mozda ih i uzmem nemama vise zivaca da se peglam sa farbanjima i pizdarijama da se dovedu u red :D al cilj je 18" ,te fabrcke nisu lose al.....
 
Član
Iskreno predobro bi bilo na 18".ali mislim da kad se malo vratimo u realnost to je previse za nase "divne" puteve! I na 17" ja patnja po gradu na nekim mjestima,a ako tek putujes negdje dalje to su igre bez granica! :lol: Al da bi sjele 18" bi! ;)
 
Član
vec kad ces da se da izvines "ebes, onda sa stilom na 18-ke, haya :icon_smile: barem ce izgledat :cool: :cool:
 
Top