moja vozilica - Fiat Stilo

moja vozilica - Fiat Stilo

Član
al cekaj, jel imas garanciju na njih :icon_question: kod nas nema, sta se zalite bolje vam je nego nama :D
 
Član
ako ima garancija gdje si uzimao da se dogovorimo da mi ugradis kad se odlucim i posalji mi na PM koliko para?
 
Član
panajotis je napisao(la):
ako ima garancija gdje si uzimao da se dogovorimo da mi ugradis kad se odlucim i posalji mi na PM koliko para?
nema garanciju jbg frajer to dovlaci na veliko tako da......kvaliteta nije losa za te pare ;) ma ugraditi cu ti djaba ba nije problem samo pozuri dok mi ispiti nisu poceli tada cu jbg manje slobodnog vremena imati ;)
 
Član
Imate i kod onog Dženija sa foruma iz Živinica xenona sutra ce meni jedne donijet pa cu slikat isto su solidni 100 KM a da on i garanciju 6 mjeseci ovak koga poznaje :)
Moze vam ponijet u sarajevo svake dvije sedmice dolazi na auto pijacu tamo ...

Usput ovaj ti fiat sav sa stilom :D
neg sta bi sa onim celicnim jesil stavio ratkape il onak vozas ? :)
 
Član
adi187 je napisao(la):
Imate i kod onog Dženija sa foruma iz Živinica xenona sutra ce meni jedne donijet pa cu slikat isto su solidni 100 KM a da on i garanciju 6 mjeseci ovak koga poznaje :)
Moze vam ponijet u sarajevo svake dvije sedmice dolazi na auto pijacu tamo ...

Usput ovaj ti fiat sav sa stilom :D
neg sta bi sa onim celicnim jesil stavio ratkape il onak vozas ? :)
vozam ga bez ratkapa :D nije lose majke mi :lol:





Uploaded with ImageShack.us
 
Član
M aja nije ti dosta sto si cojk sda stilom pa os da budes i modni guru il modni mačak :D:cool: Aj makar je unikatno heh ;)
 
Član
Danas se malo radlio oko plafonjere :lol: stavile se LED diode :icon_biggrin: fkt super izgleda preporuka svakome kome smetaju zute sijalice da uradi ovo ;) montirao sam samo na zadnjoj plafonjeri iznad straznje klupe al uskoruo aBd u planu komplet auto :icon_biggrin:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Od jednog momka ako hoces mogu ti poslati broj,par te kosta 25KM,kakve greske to se samo javlja kod pozicija i osvjetljenja tablica ;)
 
Član
Uu dobro izgleda :cool:
Da slucajno ne bi narucio isto, naprijed ce ti trebati jedna ovakva (osigurac) i dvije one ubodne
Super ti sredjujes Stila, temeljno i s ukusom :cool:
 
Član
fino ovo sija,fkt velika razlika od ovih zutih odurnih,isto ja planiram sebi da uradim,pokusao sam neki dan na silu da skinem svjetlo sa krova,ali sam konto nesto cu slomit,pa sam ostavio dok me prodje skrlet;)
 
Član
kAcA je napisao(la):
Uu dobro izgleda :cool:
Da slucajno ne bi narucio isto, naprijed ce ti trebati jedna ovakva (osigurac) i dvije one ubodne
Super ti sredjujes Stila, temeljno i s ukusom :cool:

Hvala brate trudim se :D

ArminM je napisao(la):
fino ovo sija,fkt velika razlika od ovih zutih odurnih,isto ja planiram sebi da uradim,pokusao sam neki dan na silu da skinem svjetlo sa krova,ali sam konto nesto cu slomit,pa sam ostavio dok me prodje skrlet;)

Jasta zute su fuj,ma kad te srklet opali najbolje je ostaviti posao dok te ne prodje inace ces pokvariti ili sfuseriti samo ;) te plafonjere su kod tebe sigorno su na sistemu zabica samo jaci trzaj i to se skida :icon_biggrin:
 
Član
Hvala brate trudim se :D

ArminM je napisao(la):
fino ovo sija,fkt velika razlika od ovih zutih odurnih,isto ja planiram sebi da uradim,pokusao sam neki dan na silu da skinem svjetlo sa krova,ali sam konto nesto cu slomit,pa sam ostavio dok me prodje skrlet;)

Jasta zute su fuj,ma kad te srklet opali najbolje je ostaviti posao dok te ne prodje inace ces pokvariti ili sfuseriti samo ;) te plafonjere su kod tebe sigorno su na sistemu zabica samo jaci trzaj i to se skida :icon_biggrin:
[/quote]

pretpostavljam da jeste,ali nisam htio cupat,kakav sam bio,ostavio bi rupu na krovu:lol::lol:
bolje sacekat pa lagano;)
 
Top