Moja PS garaza !

Moja PS garaza !

Član
Amel SF2 je napisao(la):
Sahman_Turbe je napisao(la):
skinuo sam adobe photoshop cs
a sad mi je problem kad hocu nesto ubaciti sa lasso tool,.neprecizan sam..a imal neka mogucnost da se preciznost poveca??jer ruzno mi ispada :icon_sad:


Hoces da povecas odredjeni dio slike koji trebas izrezati na to mislis ili :icon_question:

kad trebam rezati..neprecizno rezem...pa reko imal neki trik pa se to preciznije odradi..jer ako hocuu fele da stavim grbave mi gume ispadnu itd :icon_rolleyes:
 
Član
Ja za rezanje felge koristim Polygonal lasso tool pokusaj sa tim mozda ti bude lakse za izrezati ali nakon par dana vjezbanja ice sve lakse sto se tice PS-a i ja sam takav bio na pocetku :D:D


btw. evo na You Tubu ima mnogo videa iz kojih sam ja vecinu naucio http://www.youtube.com/results?search_query=car+photoshop&aq=0 nadam se da ce ti biti od pomoci :cool::cool:
 
Član
jbga tako nesto nema trazio sam..izgleda ovo je nesto starija verzija :icon_confused:
ali ima magic wand tool slicno nesto
 
Član
Sahman_Turbe je napisao(la):
jbga tako nesto nema trazio sam..izgleda ovo je nesto starija verzija :icon_confused:
ali ima magic wand tool slicno nesto


Skini sebi onda neki noviji CS3 ili CS4 a magic wand tool ti sam selektira odredjene dijelove dok sa Polygonal lasso tool (desni klik na lasso tool i vidi ima) sam rezes :D:D
 
Član
Dobri su radovi ev pregledo sam ovih par stranica i primijeti se napredak otkako si poceo pa jedan po jedan kako radis i napredujes samo naprijed ;)

Ide + za ovo :cool:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Dobri su radovi ev pregledo sam ovih par stranica i primijeti se napredak otkako si poceo pa jedan po jedan kako radis i napredujes samo naprijed ;)

Ide + za ovo :cool:

Hvala drug za pohvale i za + evo odradjen jos jedan rad nadam se da vam se svidja :D:D


Kia Optima


2zz5441.jpg
 
Top