Moja buduca beba :)

Moja buduca beba :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
f_pe206ccm_333549d.jpg


f_peugeotccm_c3e87ac.jpg


ovo samo da vidis kolko je ljepsi sa spojlerom, bar meni... :icon_biggrin:
 
Član
druze, evo sad gledam slike ovog tvog pezoa, i ja bih ti preporucio da ga ne mjenjas
imas dobro auto, i ako hoces nesto, malo se pozabavi tim sto imas, nek felge, spustanje, muzika...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ja sam bio na sajmu u mostaru kad je bila premijerna prezentacija 207 cc-a... bio bijeli, naprosto se zaljubio i reko da cu kad tad provozat...
licno kad bi ja uzimo, bijelog bi uzeo. ili crnog, ostalo i nebi... neko spomenu da gepek izgleda pravo dug i jeste. ali nabacit spojler onaj malo veci i auto bombona. imam par slika 206 cc kako izgleda, pa mozda i okacim samo da vidis kolko je ljepsi sa spojlerom. pa ako budes uzimo da mozda i to imas u planu...
Taj na sajmu... mislim da je to bas ovaj kojeg hocu da uzmem. ;)

gaga je napisao(la):
druze, evo sad gledam slike ovog tvog pezoa, i ja bih ti preporucio da ga ne mjenjas
imas dobro auto, i ako hoces nesto, malo se pozabavi tim sto imas, nek felge, spustanje, muzika...
Njega moram nazalost uskoro da prodam.
 
Član
LudoA je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
ja sam bio na sajmu u mostaru kad je bila premijerna prezentacija 207 cc-a... bio bijeli, naprosto se zaljubio i reko da cu kad tad provozat...
licno kad bi ja uzimo, bijelog bi uzeo. ili crnog, ostalo i nebi... neko spomenu da gepek izgleda pravo dug i jeste. ali nabacit spojler onaj malo veci i auto bombona. imam par slika 206 cc kako izgleda, pa mozda i okacim samo da vidis kolko je ljepsi sa spojlerom. pa ako budes uzimo da mozda i to imas u planu...
Taj na sajmu... mislim da je to bas ovaj kojeg hocu da uzmem. ;)

gaga je napisao(la):
druze, evo sad gledam slike ovog tvog pezoa, i ja bih ti preporucio da ga ne mjenjas
imas dobro auto, i ako hoces nesto, malo se pozabavi tim sto imas, nek felge, spustanje, muzika...
Njega moram nazalost uskoro da prodam.

ako je taj sa sajma, nemas se sta dvoumiti... :D autic je lutkica prava... razmislis o kakvom spojlercicu nazad ako ti se bas i ne svidja igled onako velikog "cistog" gepeka i to je to...
kad cemo se provozat, da i ja sebi ispunim zelju da se vozim u toj bebici?? :D
 
Član
Odluka je konacno pala!
Kupujem! :icon_eek:

Emire, ispunit cu ti zelju cim budem u Sa, ostavi broj na PM :D
 
Član
Nemojte mi dirati moje Francuze! :lol:

Ma extra auto, mislim da se neces pokajati, iako ja bi vise volio megana cc, 207cc je mali gradski auto, a ja takve bas i ne volim... :)
 
Član
extra!!!! sa srecom,djevojaka ces se nakupit budi siguran u to :) kad dodje postavi slike da ga vidimo
 
Član
Hahahaha! Imam jednu ali vrijednu, to mi ne treba, a gledanje nije zabranjeno ;)
Ako danas sve prodje kako treba... sutra bi prve slike vec mogle da padnu.
 
Član
Jeeeeeeeeeebooooooooooteeeeeeeeeeeeee kako ideeeeeeeeeeeeeeeeee :icon_eek: :icon_eek: :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top