Moja buduca beba :)

Moja buduca beba :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
LudoA je napisao(la):
Pa da, pustaju neki, ali stariji modeli auta.
Zar mislis da ce auto ovoliko placeno prokisnjavati, :) :) :)
Kako god, auto ce biti pod garancijom, tako sto se tice toga prst u uho i fiju fic.
ja sam govorio o ovom meganu pa ne znam bas da je ovo stariji model...
RenaultMeganeCC.jpg

ovakav megan polovan ne znam karakteristike je lik mom starom prodavao za 25 000 nisam gledo koliko je novi niti koliko je po njemackoj ili negdje tako da ne znam koliko se isplati al recimo on je meni mnogo bolji izbor neg taj pezo jos pogotovo da je crni...
20044282__1203056223__1__1-98bbe50cc21706c9605e4ec5e3327cd3.__big__.jpg
 
ako ti se svidja, ti ga kupi
ne kupujes ga nikom od nas, nego sebi, i ti ces ga koristit i vozat

a sto se tice francuza, uvijek ce biti moj prvi izbor, jer su se pokazali dobrim i po pricama i po licnom iskustvu
 
Član
auto je luda sminka, odrzavanje je zestoko, ali ako sve to mozes podnijeti uzimaj slobodno.... :) ;)
 
Član
vidim raspravljate udobnost,auto ne da je udobno nego preudobnost,unutrasnjost mu je perfektna,ozvucenje super,tacho table perfektno rijesene,preudoban za duze voznje,govorim ti iz iskustva
 
Legend
autic mi je extra......a to zensko musko......,kako ga ti dotjeras takav ce biti....uvijek se nesto fino moe nabaciti ...
 
Član
U ovih sedam dana dok sam čekao octaviu, vozao sam 206 cc 1.6 16v i 307 2.0 HDI i nažalost patnja od auta i jedan i drugi
 
Član
meni se u tog pežoa kabrio i megana ne sviđa zadnji dio jer djeluje da je gepek dugačak ko i hauba a moj komšija ima meganea to je auto dvosjed pozadi možeš samo cuku staviti a za pežo neznam, ako se tebi sviđa uzmi auto,pusti kraju komentare,uzimaš ga sebi
 
207cc je jako lijepo auto i meni licno se stvarno svidja, ali... hmmm uvijek ima "ali", meni licno smeta sto je to malo auto, al mislim fakat malo, zadnju klupu ne racunaj, ona je tu cisto da se racuna da je ima, kad skines krov, prtljažnik pa pa, nista nemres stavit unutra, dobro mozes, al nesto malo...
Ipak ti znas svoje zahtjeve i svoju tjelesnu konstituciju, zato vjerovatno ga ne kupujes na pamet, stavio si na papir sve zahtjeve koje trazis od auta i sve to nasao u ovom pug-u. Jesi li?
Licno ne bih nikada uzeo cc izvedbu vozila, ali ako se tebi svidja, samo naprijed...
Zelim ti srecu u kupnji i pamet u glavu, dobro razmisli prije nego istreses toliku lovu za ovog malisana.
 
Član
A kad vec hoces pug, a nov je i atraktivan a da ne izgleda kao zensko auto kupi 207 RC Cup! :)

P.S. Uzmi auto koje se tebi svidja, nemoj to ovdje ni pitati! Jer toliko je svijeta sa razlicitim misljenjima i gledanjima na svijet koji nas okruzuje tako da su ovo normalni komentari! I svi ce govoriti u svoje ime i sa svoje tacke gledista!
 
Član
Ma ok... ko ga ne voli ne mora ni da komentira ;)
Posto mi se bas i neda cekati 3 mj. na novo auto... mozda ovo bude beba: http://peugeot.ba/index.php?sel=izaberite&cat=rabljena&vozilo=0&page=0&view=7
Ispocetka mi se boja nije nesto svidjala, ali sto ga duze gledam sve mi je drazi :D

MLadene, model je 1.6 16V THP, 150 KS ;)

Evo i test istog: http://www.autoportal.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=196&Itemid=28
 
Član
ja sam bio na sajmu u mostaru kad je bila premijerna prezentacija 207 cc-a... bio bijeli, naprosto se zaljubio i reko da cu kad tad provozat...
licno kad bi ja uzimo, bijelog bi uzeo. ili crnog, ostalo i nebi... neko spomenu da gepek izgleda pravo dug i jeste. ali nabacit spojler onaj malo veci i auto bombona. imam par slika 206 cc kako izgleda, pa mozda i okacim samo da vidis kolko je ljepsi sa spojlerom. pa ako budes uzimo da mozda i to imas u planu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top