Moja buduca beba :)

Moja buduca beba :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Odnedavno sanjam ovaj auto kad sam ga prvi put vidio na cesti... a kako su stvari krenule svojim tokom, mislim da ovo vise nece biti san!
Sta mislite o ovom auticu, meni je prirastao srcu cim sam ga ugledao, iako ga jos nisam imao prilike ni voziti.

Oprema:
ABS
ESP + statičko usmjerenje farova
Automatska klima
Kodirani ključ
Centralna brava sa daljinskom komandom na ključu
Elektro podizači prozora
Elektro podešavanje retrovizora
Radio/CD + MP3
Vazdušni jastuci za vozača i suvozača
Bočni i zavjesasti vazdušni jastuci
Alu feluge 17''
Maglenke
Paket vidljivosti
Motor:
benzin, 1598ccm,
115KS,
potrošnja 9.3/5.6/7.0 l/100km (u gradu/van grada/mješovito)

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/tXJhbndTV3w&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/tXJhbndTV3w&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

peugeot-207-cc-1.jpg


Peugeot-207CC-marketing-01.jpg


main207cc.jpg


:icon_eek:
 
Član
meni su pezoi zenska auta ,a narocito 207 novi,djevojka mi ima zlatnog ali nije cc.. uzmi neku finu boju,bijelog,crnog...
 
necu komentarisati za spolnu orijentaciju tipicnog vozaca 207 jer mislim da to nema smisla. licno bjezim od same pomisli da auto ima tvrdi sklopivi krov. previse tezine i komplikacija. 207 CC je tezi 140kg od obicnog, a obicni je strahota otezao u odnosu na 206. sto se tice sminke mislim da je auto ok. ali za neku i malo ozbiljniju voznju.. hm, pogledaj video i vidi kako ga voze, sve ce ti biti jasno. nije to to iako govore kako je ugodan. nazad ima isto mjesta kao i stari 206CC a po mom misljenju taj je model daleko bolji od ovog 207CC. laksi je, isto mjesta ima i jeftiniji je. sve su plusevi. i predivan mi je detalj na gepeku 206 CC sa resama kao na brodskoj palubi. tako da... 206 CC.
 
1. francuzi su mi bezze
2. pezo mi je zensko auto nekako slazem se sa onim iznad postom
3. auto je za ljeta i asfalta jest ono sminka nema sta al drugo nista
4. za te pare moze se uzet bolje auto za moj ukus i jace i funkcionalnije a posto ja ne volim pezoe vjerovatno i ljepse

znaci jedini plus tu je sto je eto malo sminkeraj kabrio vamo tamo mada je i to relativno
 

edo

Član
magnum de se ti malo provozaj u francuzu pa češ vidjeti šta je francuz za švabu po
nekim stvarima,francuz je sve samo ne bezze,a o udobnosti da ne govorim...
 
Član
Vozao sam ja 1,6 THP par dana...
Super ide, traži taj motor.
Ja nemam nekakvo posebno mišljenje o ovim autima, šminka!
 
djulba je napisao(la):
magnum de se ti malo provozaj u francuzu pa češ vidjeti šta je francuz za švabu po
nekim stvarima,francuz je sve samo ne bezze,a o udobnosti da ne govorim...

jesam ;) i sto jest jest francuzi su udobna auta al to je stara vijest ....sve ostalo mi je bezze mislim to je moje misljenje...
 
Član
sminka:+200
vozne karakteristike(bar 206cc znam):-200
tako da u svakom slucaju se nebi ljutio da dobijem jednog
 
Član
freekvw1983 je napisao(la):
necu komentarisati za spolnu orijentaciju tipicnog vozaca 207 jer mislim da to nema smisla. licno bjezim od same pomisli da auto ima tvrdi sklopivi krov. previse tezine i komplikacija. 207 CC je tezi 140kg od obicnog, a obicni je strahota otezao u odnosu na 206. sto se tice sminke mislim da je auto ok. ali za neku i malo ozbiljniju voznju.. hm, pogledaj video i vidi kako ga voze, sve ce ti biti jasno. nije to to iako govore kako je ugodan. nazad ima isto mjesta kao i stari 206CC a po mom misljenju taj je model daleko bolji od ovog 207CC. laksi je, isto mjesta ima i jeftiniji je. sve su plusevi. i predivan mi je detalj na gepeku 206 CC sa resama kao na brodskoj palubi. tako da... 206 CC.
Dizajn (sminka) mi se ne svidja u 206cc, ne bi bio zadovoljan, a prvenstveno ne zelim polovan i "stariji" auto.

MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
1. francuzi su mi bezze
2. pezo mi je zensko auto nekako slazem se sa onim iznad postom
3. auto je za ljeta i asfalta jest ono sminka nema sta al drugo nista
4. za te pare moze se uzet bolje auto za moj ukus i jace i funkcionalnije a posto ja ne volim  pezoe vjerovatno i ljepse

znaci jedini plus tu je sto je eto malo sminkeraj kabrio vamo tamo mada je i to relativno
Hoces reci da ti je "pezo" opcenito zensko auto? Meni je samo 206 nekako "zensko" auto, ovo ostala su mi "mocnija" i po meni pristaju za oba spola.
Auto nije "samo" za ljeta, ako si primjetio ima sklopivi krov :icon_confused:

MLaden je napisao(la):
Vozao sam ja 1,6 THP par dana...
Super ide, traži taj motor.
Ja nemam nekakvo posebno mišljenje o ovim autima, šminka!
Sminka? Hoces reci da lijepo izgleda? ;)
gaga je napisao(la):
druze koliko ovo kosta??
ako vec hoces francuza, kupi nekog ocuvanog polovnog ;)

cca 40.000KM
Pored ovog svidja mi se i 407, samo novog da uzimam izasao bi me cca 55.000KM, a vec sam rekao da ne zelim vise polovno auto, hocu da je lijepo, novo, da se prvenstveno meni svidja i zadovoljava moje hirove, da mirise na tvornicu i ima 0,00 prijedjenih kilometara ;)
 
nisu mi svi pezoi zenska nego vecina pa sam zato rekao...a to sto se tice sklopivog krova moj stari je htio kupit megana onog kabrio kupe i lik mu je rekao da sva ta auta sa sklopivim krovom pustaju tu i tamo po neku kap tako da ne znam bas za zime mi je lohotan pravo...a da se opravda ovaj lik za tog megana mi je rekao kao ima dobre materijale unutra kojima ne moze voda nastetit :lol:
moje misljenje je samo da ima boljih rjesenja za te pare...
 
Član
Pa da, pustaju neki, ali stariji modeli auta.
Zar mislis da ce auto ovoliko placeno prokisnjavati, :) :) :)
Kako god, auto ce biti pod garancijom, tako sto se tice toga prst u uho i fiju fic.
 
svakodnevno vidjam jedan ovakav 207 CC crne boje..super je.
a ako se tebi svidja i ako ces se ti u njemu lijepo osjecati kupi sebi, i neka te ne doticu komentari da je to zensko auto, da je bolji neki drugi itd.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top