moj golf 4

moj golf 4

Član
cime si radio krov? Folia ili lakiranje? Ako je folia jel llumar, koliko je izaslo i kako ti se cini kvalitet jer sam i ja isto razmisljao da ne diram org. boju odradit specijalnim foliama to
 
voko to je jedan sa ilidze dosta je povoljan deblja je folia dobro je izaslo pravo cjeli krov i narijed na sajbo 90 km za 2 sata gotovo

ako hoces mozes doci ako si blizu da vidis ja sam na malti ja sam zadovoljan za 2 sata velika razlika i ako mi se nebude vise svidzalo lahko je ga skinuti nemoram placati duplo farbanje
 
Član
rodjak kad bi uradio masku ovu bez znaka u crno i crne farove to bi bilo jos bolje razbio bi ovu bjelinu prednjeg kraja i golf bi dosao jos ljuci... po meni dobar potez...
 
Član
to me interesovalo, cucemo se pa da se nadjemo negdje da to vidim, taman da vidim kako ce se vremenom pokazat to
 
Semaitalian je napisao(la):
voko to je jedan sa ilidze dosta je povoljan deblja je folia dobro je izaslo pravo cjeli krov i narijed na sajbo 90 km za 2 sata gotovo

ako hoces mozes doci ako si blizu da vidis ja sam na malti ja sam zadovoljan za 2 sata velika razlika i ako mi se nebude vise svidzalo lahko je ga skinuti nemoram placati duplo farbanje



radi li taj s ilidze stakla tj. zatamnjivanje?
 
moram ti reći da je golf puno bolji uživo
nego na slikama, još ako završiš sve što si
planirao ne sumnjam da će biti jedan od
ljepših bar u bih. i još jedan prijedlog mi je
pao na pamet kad sam gledao auto a to je
da felge ofarbaš u mat crnu ;)
 
svaka cast,golfer je exxxxxtra,ja bi mu stavio ankel eyea ali ne crne neko kristal jer ce ti crno previse zatvoriti auto sprijeda,uradi bolje kakav airbrush na haubi,al nek je crn ili da barem preovladava crno a njemu,i ja sam kontao nabaciti kakav airride na svog golfa jer drugcije nebi mogao staviti kakav body kit a da pritome ne strepim na svaki kamencic...kako god sretno ti druze i placem i ja stobom jer ja sam vec skinuo felge zbog snijega koji je neki dan pao kod nas...:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
;) MK4 RULES
 
bad look je u završnoj fazi, ostaje još sutra da se
ofarba čitava hauba. ako kome treba neki autolakirerski
poslić da se odradi nek se meni javi.
četvorka je vrh, uživo puno puno bolja
evo i koja slika :cool::cool:
 
Top