moj golf 4

moj golf 4

Član
Mala tablica ili ova u otvor na braniku sa unutrasnje strane mrezica ;)
Imozda bi bilo dobro kad bi resetke maske ofarbao u crno :icon_biggrin:
 
Član
postavi neku novu sliku auta od pozadi. :) da vidimo kako izleda zadnji deo... a inace je cool!! svaka cast! :cool: pa da ti odradim ono, samo ako moze da bude vece rezolucije slika....
 
Bojan_SRB je napisao(la):
postavi neku novu sliku auta od pozadi. :) da vidimo kako izleda zadnji deo... a inace je cool!! svaka cast! :cool: pa da ti odradim ono, samo ako moze da bude vece rezolucije slika....
oki ja cu auto sutra slikati komplet pa da to uradimo
zato sto imam dosta planova a necu da izadze na kraju anti tuning

i hvala vam stvarno
 
Član
Bad look je ispao ekstra,trebao bi promjenti ove okvire na tablicama,ukinut znak na zadnjoj haubi i jos par sitnica. ali sve u svemu auto je ekstra. sa bad lookom izgleda mnogo opasnije!!!!!! Samo nastavi ovako,ali nemoj dozvolit da male sitnice od ovog ucine cuning
 
Semaitalian je napisao(la):
hvala sljedece nedelje se radi zadnji dio a kad dobjm nove tablice napravi cu manje uglavnom vidjecu

nema šta na pravom si putu. samo tako nastavi.
pošto sam upoznat sa autom jedini detalj koji mi
se nesviđa je antena, nju bi trebao u crno ofarbati
 
j*o antenu ona je zadnja moraju se brave pa prednje lajsne sa karambolke da tablice utrpam dolje gdje je mreza pa zadnje lajsne na karambolkama zadnje steke cjeli gepek.........
 
Semaitalian je napisao(la):
j*o antenu ona je zadnja moraju se brave pa prednje lajsne sa karambolke da tablice utrpam dolje gdje je mreza pa zadnje lajsne na karambolkama zadnje steke cjeli gepek.........

znam, antena je najmanji problem :lol:
 
Top