moj golf 4

moj golf 4

neznam to...sto nekome smeta sto je SDI ili neki drugi "slabiji" motor...i kod mene je 1.4 16v...vozim sa 17" 225-45-17 i nemam nikakvih problema stim...na proljece cu ga jos vise srediti i nepada mi na pamet da se crnim zbog motora... na kraju krajeva ni ICEMAN@ koji ima jedan od najboljih auta na nasim prostorima neotvara haubu na izlozbi...jes ono nekad dobro imati 200ks al ja za svoje potrebe mogu se zadovoljiti sa snagom svog golfa... ako ko bas hoce to da malo kamuflira,moze uraditi auspuh i filter i imat ce lijep zvuk auta tako da nebude hendikep toliki...
pozdrav narode... ;)
 
sljedece su lambo vrata skidanje znaka sa zadnjeg gepeka i zadnje steke sa vrata i glavni interijer gdje ce se baciti 2500km vec dogovoreno za ljeta:cool:
 
Semaitalian je napisao(la):
sljedece su lambo vrata skidanje znaka sa zadnjeg gepeka i zadnje steke sa vrata i glavni interijer gdje ce se baciti 2500km vec dogovoreno za ljeta:cool:

evo dvije ideje za stylinga naravno :lol:
prva, farove da zatamniš a druga masku da ofarbaš
u crnu mat kao i farove, mislim da bi onda auto bilo
vrhunski odrađeno, naravno uz te planove što već imaš u glavi.
pozzz druže:cool:
 
Astra je napisao(la):
dobar prijedlog od bucka, ja bi isao na to

kod seme su i mrežice na karambolci slične, a ima
i badlook urađen, još kad bi masku, farove i lajsne na
karambolci uradio onda bi to bila prava perverzija od auta:cool:
 
polahko sad cekam proljece po ovom vremenu je sve bezveze raditi pa cemo u proljece startovati otvorio sam kafic pa sam u velikim izdacima
 
Član
nemoj mu farvbat masku i farova i to je vec isfuran fatzon gle kolko ih samo ima na forumu sa istim tim lookom crna maska i farovi ja bi ostavio ovako kako i jest trenutnoorginalnije i elegantnije mi izgleda vise clean :icon_smile:
 
Top