moj golf 4

moj golf 4

Član
Semaitalian je napisao(la):
haha mjenjam pa cu vidjeti zasta kako a i mozda kes ako ko finu cjenu ponudi
dosadilo mi hocu nesto drugo

hahahaha

čuj dosadilo, pa jesi li ga bar 2 mjeseca vozio?

Lud si 100%
 
uradio sam jedu felgu slomio sam se smirglajuci a dobro je pavo ispalo hihi do kraja zime cu sve 4 zavrsiti imali ko da mi posudi 2 felge za golfa 4 platicu mu za 2 mjeseca koristenja
 
Semaitalian je napisao(la):
cjena se razlikuje u 100 km i ja kontam 18 ske samo neznam hoceli to puno smetati na golfu

Moje misljenje,
18' ce ti najljepse stajati ali mislim da ces ih brzo skinuti
-zbog neudobnosti
-zbog habanja trapa(silen blokovi crkavaju kao ludi)....itd
-zbog cijene guma
Ipak stavi 17' ako planiras sa autom da ides na putovanja van grada
;)
Srecno
 
Član
je na ovo auto ipak 17 je neki optimum,,,,ima ih i s 19 al je to preveliko,,,,,nisam stigao procitat sve postove al motor je sdi koliko skonta,,,to je jedino 'za plakat' na ovom autu,,,,ostalo vrh;)
 
Član
Ma sta fali motoru ako se redovno odrzava nema problema a njemu nje problem da okrece i 20 inca samo sto ce ici malo teze,a nemoze njemu nista da se desi....
 
realno receno ja sam zadovoljan sa 18 skama nikad nisu zakacile tza obrvu ugodobnost je bolje nego u golfa 2 spustenog al svako ima svoje misljene ali je ok
 
jel u tebe gewinde?? kod mene su Vogtland opruge,pa mi nije puno nizak...konto sam nac kakav gewinde za cetvorku al me zanima kako stroi sa udobnoscu,jel se bas svaki kamencic osjeti???
 
Član
nisam rekao da je motor ne moze 'okretat' i 20 nego uopsteno pricam da je motor preslab za ovakvo 'napucano' auto,,,,kad vidis nesto ovakvo ocekujes neku zestoku masinu,,,,,a 17ke po mom misljenju najbolje stoje na golf 4,,,a udobnost kako kome,,,,respect u svakom slucaju imas od mene,,,,,;)
 
Top