moj auto golf TDI 185 ps

moj auto golf TDI 185 ps

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo ipak nisam mogao čekati proljeće, ovaj snijeg svakako nešto hoće neće, spustio sam auto i stavio distancere pa ko mu j... m... :)

[attachment=28624]
[attachment=28625]
[attachment=28626]
[attachment=28627]
[attachment=28628]
[attachment=28629]
 
Član
kultura!! Znas sta jos samo treba- llumar 65% folie za stil koji ti furas to ce biti perfektno!!
 
Član
Bas super golf.
Sve mu pase. Boja, lijepe original feluge, decentno spusten. Sve pase jedno sa drugim. Bas po mom ukusu. Super je!!!
 
Član
hvala raja,
evo sad sam još nešto novo uradio, zadnje distancere 2 cm sam prebacio naprijed, a nazad sam stavio 2,5 cm
e sad evo pogledajte na slikama pa mi vi recite, nazad je perfektno, poravnala se za 10, ali naprijed je izašla malo, ma nekih 0,5 cm a meni to nešto smeta, mada svi kažu odličan je, brutalan, ali ja volim da je ravno sa obrvom, ne znam šta vi mislite

[attachment=28630] [attachment=28631]
[attachment=28632] [attachment=28633]
 
Član
golfinjo je mrakača :D

Sve na svojem mjestu..eventualno osim "malo mraka" na šajbama bilo bi zgodno staviti one malo tamnije bočne žmigavce..ovi bijeli dosta odskaču..:icon_smile:

ili nemoj ništa dirat i sve za 5 :cool:
 
Član
hakkler je napisao(la):
golfinjo je mrakača :D

Sve na svojem mjestu..eventualno osim "malo mraka" na šajbama bilo bi zgodno staviti one malo tamnije bočne žmigavce..ovi bijeli dosta odskaču..:icon_smile:

ili nemoj ništa dirat i sve za 5 :cool:

to svakako, folije idu ali najsvijetlije, o žmigavcima vala i nisam razmišljao, ali eto možda i to, probat ću pa ćemo vidjeti kako stoji

hvala momci ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top